Jump to content
  • Similar Content

• By MateuszW
      Siemka. Zainteresowałem się tematem i jestem ciekaw czy ktoś z was próbował coś takiego robić, jak mu poszło, gdzie dostał taki materiał. 
      Tutaj filmik jak gość to robi: https://www.youtube.com/watch?v=Rnmwllxh_Xg 
      Ogolnie dla nie wtajemniczonych, chodzi o takie zatyczki do uszu Custom Mold które sami formujemy w uszach. Ludzie wpadli na pomysł aby podczas procesu formowania włożyć tam jeszcze słuchawki, a po zastygnięciu wyciąć tylko otwory i mamy gotowe pianki dopasowane do naszego kanału słuchowego. Wydaje się proste ale nie wiem jak jest w rzeczywistości. Cięzko z dostępnością w Polsce chyba tych custom moldów. Zakładam temat bo może ktoś to robił i napisze co i jak oraz skąd najlepiej pozyskać taki materiał. 
    • By Kondziues
      Witam wszystkich.to mój pierwszy post,z góry przepraszam za niewiedzę ale dopiero zaczynam przygodę z graniem słuchawkowym.
      posiadam aune t1 se lampa gold lion.słuchawki dt990 pro 250.muzyki słucham z laptopa pliki FLAC.spotify głównie rock, metal. lubię brzmienie dociążone niezbyt jasne z wyraznym mocnym basem.nagrania metalowe z lat 90 są mocno okrojone z niskich tonów.moje pytania
      1.czy zmiana źródła USB np.na iPada zmieni jakość dźwięku.i jak to podłączyć próbowałem i mój iPad nie wykrywa aune.
      2. Jakie słuchawki do 1500 PLN.dobrze zgrywają się z T1 i pasowałyby do moich preferencji jednocześnie coś lepszego od dt990.nie to żeby grały źle ale chciałoby się więcej...😉
    • By jpawlowski412
      Witajcie,
      Szukam nowych słuchawek nausznych/wokółusznych zamkniętych, głównie do słuchania wymienionych wyżej gatunków. Zależy mi na dźwięku, wygodzie i jakości wykonania, nie przejmuję się izolacją. Miłym dodatkiem byłby Bluetooth 5.0 i obsługa najnowszych kodeków, natomiast rozważę też coś starszego, jeżeli jakość dźwięku jest tego warta. Obecnie posiadam bezprzewodowe House of Marley Positive Vibration 2 na zewnątrz i Audio Technica M50X do odsłuchu w domu. Te pierwsze są już niestety dość zużyte i ich wygoda pozostawia wiele do życzenia i to właśnie je chciałbym wymienić.
      Z powodu, że dość odpowiada mi ich sygnatura dźwiękowa (w Audio Technice trochę zbyt analityczne brzmienie) głównie rozważam nowy model od Marleya, Positive Vibration XL, wydaje się spełniać wszystkie moje wymagania, chciałbym jednak to jeszcze potwierdzić. Oprócz tego myślałem o Marshall Major III lub Mid ANC (w recenzjach martwią mnie wyeksponowane wysokie dźwięki) oraz Sennheiser HD 4.50 BTNC (troszkę już leciwe).
      Co moglibyście mi w tej sprawie doradzić? :)
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy