Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
kornelgora

Słuchawki bezprzewodowe do 1500 zł.

Question

Witam poszukuje jakiś dobrych słuchawek bezprzewodowych wokółusznych do 1500 zł. Jak narazie moimi faworytami są sennheiser urbanite xl wirless i sony h.ear on. Czy do tej ceny znajde cos lepszego? Co polecacie kupić?

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Urbanite nie mają dobrych opinii zbierają baty za komfort (niewygodne zbyt małe pady), dźwięk też w nich nie powala.

Jeśli chodzi o sennheisera bezprzewodowe niekwestionowanym obecnie liderem są PXC550, które tylko niewiele przekraczają budżet https://en-us.sennheiser.com/wireless-headphone-headset-bluetooth-noise-cancelling-pxc-550-travel

Momentum bezprzewodowe też są świetne można ich używać zarówno na kablu (wówczas aktywna izolacja się wyłącza i dają lepszy dźwięk) jak bez https://en-us.sennheiser.com/momentum-wireless-headphones-with-mic

Warta polować na ich promocje :)

Edited by GoodBoy

• 0

Jescze od siebie dodam, że w przypadku słuchawek bezprzewodowych większość ludzi kieruje się aktywną izolacją dźwięków z otoczenia. Dlatego też producenci konkurują ze sobą o prym w najlepszym tłumieniu dźwięków. Najbardziej uznana i niedościgniona pod tym względem jest firma BOSE, która jest prekursorem tej technologii. Jednak jest to bardzo droga marka, która przekracza podany budżet. Wspomniane PXC niewiele ustępują i są polecane niemal na równi z bose.

Natomiast, jeśli tłumienie dźwięku w bezprzewodowych nie jest dla Ciebie priorytetem to spokojnie możesz się rozejrzeć za sporo tańszymi modelami, które nie będą miały aż tak dobrego tłumienia dźwięków z otoczenia. Paradoksalnie w słychawkach bezprzewodowych płaci się głównie za to, a nie za dźwięk. Im lepsza izolacja tym wyższa cena.

• 0

Ja chciałbym miec jak najlepszą jakość dzwieku bezprzewodowych słuchawek i na to stawiam.A jak z jakoscią dźwięku w bose quiet comfort 35??

Edited by kornelgora

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MichalCezary
      Witam,
      Szukam desperacko słuchawek wokółusznych zamkniętych do 3k tylko nowe sztuki
      Konieczne jest aby wyższe zakresy nie syczały i nie sylabizowały. Lubię dobry bas ale też lubie przekaz, który łatwo podaje szczegóły i dobrze separuje instrumenty
      Słucham głównie rocka i popu choć nie tylko

Mam obecnie taki zestaw- LG G7 Thinq+Sennheiser Momentum 2 over ear, bardzo lubię ten zestaw, ale momentumy mają 4 lata, pady juz 2 razy zmieniałem i to by było na tyle.

Słuchałem już słuchawek takich jak: Oppo pm-3 w zestawie z ak70 MK2,
      AKG K550, Sonorus IV, Beyerdynamic Amiron Wireless po kablu, Sony 1000xm2, Fostex 610 z różnymi źródłami
      Zainteresowały mnie Denony ah d7200 mam możliwość kupić nówki za 2599, zastanawiam się nad Sony MDR Z7  ale są nie do kupienia

PS. dawno temu miałem odtwarzacz hifiman hm601 le+ momentum v1 i to był 1-2 najlepszy zestaw jaki słuchałem- urzekała mnie wtedy słodkość brzmienia.

Proszę o pomoc

• By Inszy
      Anew to jedna z nowszych marek na naszym rynku audio, która aktualnie oferuje jeden model słuchawek dokanałowych: U1, wyceniony na 499 złotych. To konstrukcja oparta na przetwornikach dynamicznych z membranami z nanorurek węglowych, więc należy do nurtu powracających do łask „dynamików”, podobnie jak niedawno opisywane na naszych łamach Dunu Falcon-C.
      Dzięki firmie AudioHeaven, U1 trafiły na nasz warsztat w limitowanej czarnej wersji, ale że od powszechnie dostępnego białego wariantu różni się tylko kolorem kopułek, to wszelkie wrażenia użytkowe będą tożsame dla obu wersji. Czy jednak w tym mocno konkurencyjnym budżecie nowy zawodnik sobie poradzi? Grzechem było tego nie sprawdzić.

Co wynikło w trakcie sprawdzania, jak zwykle pod odnośnikiem 😉
      https://kropka.audio/test/sluchawki/anew-u1-recenzja/

• By Inszy
      Marka Tin HIFI gościła już na naszych łamach ze swoim najpopularniejszym modelem: T2. Mimo że należał on do zdecydowanie udanych w swojej cenie, to posiadał też pewne wady. W związku z tym producent postanowił je ograniczyć i wprowadził poprawioną wersję T2 Pro, będącą bohaterem niniejszej recenzji. Czy nieco wyższa cena w porównaniu z pierwowzorem (59 zamiast 50 dolarów amerykańskich) przekłada się na wzrost jakości dźwięku? Postanowiliśmy to sprawdzić.

https://kropka.audio/test/sluchawki/tin-hifi-tinaudio-t2-pro-recenzja/

• By OverMan
      Witam.

Tak jak w temacie bezprzewodowe wokółuszne/nauszne do 800zł (1000zl w przypadku pojawienia sie duzo lepszego wyboru do tej kwoty) wygodne z żywotną baterią a najlepiej mozliwoscią otwarzania przez aux (ostatecznie usb w czasie ładowania).

Do słuchania wszystkiego ale głównie wszelkich rodzajów rocka.

Szczegółowe z dobrą sceną. Robiąca wrażenie przestrzeń. Budowa nie ma znaczenia, do słuchania głownie w mieszkaniu.

ANC nie jest priorytetem, wygoda oraz dobre, przyjemne brzmienie duzo wiekszym.

Spontanicznie do gier / filmów.

Obecnie używam Takstar PRO 82, chciałbym aby poza rozwinięciem o BT słuchawki były sporym upgradem brzmieniowym.

Z góry dziękuje za sugestie i podpowiedzi, pozdrawiam. 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy