Skocz do zawartości
  • 0

Bezprzewodowe nauszne/wokółuszne 1500 zł - iPhone 7 Plus


NickolasJJ

Pytanie

Hej,

Poszukuję słuchawek bezprzewodowych do iPhona 7 Plus do 1500 zł. Będą używane w domu jak i na uczelni czy na mieście.

Do czynienia ze słuchawkami bezprzewodowymi miałem raz, były to : House of Marley Liberate XLBT

Założyłem je tylko raz i zaraz zwróciłem do sklepu. Jakość muzyki jak w słuchawkach z aliexpress za 5$.

Czego od nich oczekuje?

Oczywiście dobrej jakości dźwięku oraz wygody.

Wcześniej kiedy jeszcze miałem minijacka w telefonie :D używałem ath-m50x, sm e50 i e50s, i wszystkie bardzo dobrze mi grały :)


Myślałem o:

-QuietComfort 35 - słuchałem ich w sklepie, niestety po kablu ;/ więc nie wiem jak z jakością po bluetooth

-Beats Solo3 wirelles

-Sennheiser Momentum Wireless



Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niedługo będę miał możliwość rzucenia uchem na Sennki PXC550, zobaczymy co to warte. Ponoć tłumienie jest świetne a bateria trzyma 30h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Hej,
Poszukuję słuchawek bezprzewodowych do iPhona 7 Plus do 1500 zł. Będą używane w domu jak i na uczelni czy na mieście.
Do czynienia ze słuchawkami bezprzewodowymi miałem raz, były to : House of Marley Liberate XLBT
Założyłem je tylko raz i zaraz zwróciłem do sklepu. Jakość muzyki jak w słuchawkach z aliexpress za 5$.
Czego od nich oczekuje?
Oczywiście dobrej jakości dźwięku oraz wygody.
Wcześniej kiedy jeszcze miałem minijacka w telefonie :D używałem ath-m50x, sm e50 i e50s, i wszystkie bardzo dobrze mi grały :)
Myślałem o:
-QuietComfort 35 - słuchałem ich w sklepie, niestety po kablu ;/ więc nie wiem jak z jakością po bluetooth
-Beats Solo3 wirelles
-Sennheiser Momentum Wireless
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

 

 

Z tych trzech wybrałbym Beoplay H7 :)

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm, byłem dziś w saturnie i po przesłuchaniu QC 35 i B&P H7 to h7 grały jak słuchawki z aliexpress w porównaniu z qc35 ??? Albo były popsute albo ja nie wiem.

Edytowane przez NickolasJJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm, byłem dziś w saturnie i po przesłuchaniu QC 35 i B&P H7 to h7 grały jak słuchawki z aliexpress w porównaniu z qc35 ??? Albo były popsute albo ja nie wiem.

 

 

To ciekawe co piszesz, jestem dość odosobniony w takich wrażeniach, to tak delikatnie mówiąc :). Ja jestem lekko odmiennego zdania i bardziej zbieżnego z tymi dostępnymi tu i ówdzie. A mam z czym porównać, zważywszy że podczas pisania tego posta słucham sobie na H7 podłączonych po BT do mojego MacBooka, kodekiem aptX zresztą. Może nie są to najlepsze słuchawki na świecie, bo nie są, ale stawiam je wyżej choćby od PM-3. A to trochę już odbiega od standardów aliexpressowych.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

B&W P7 i można przestać szukać a zacząć słuchać muzyki.

 

 

 

Hmm, Mam wrażenie że to jednak słabe słuchawki, jeśli chodzi o możliwości bezprzewodowe. Bezprzewodowo zagrają raczej tylko jeden utwór, pod tytułem "cisza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

B&W P7 i można przestać szukać a zacząć słuchać muzyki.

 

 

Hmm, Mam wrażenie że to jednak słabe słuchawki, jeśli chodzi o możliwości bezprzewodowe. Bezprzewodowo zagrają raczej tylko jeden utwór, pod tytułem "cisza".

Najwyraźniej w temacie słuchawek bezprzewodowych słabo się orientujesz. P7 występują też w wersji Bluetooth.

 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najwyraźniej :) Nie jest to temat dla mnie priorytetowy, to fakt. Zajrzałem na stronę producenta i nie znalazłem takiej wersji. W takim razie sorry. Jeśli są w wersji bezprzewodowej i mieszczą się w założonym budżecie, to zwracam honor i przyznaję się do błędu.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest wersja wireless od jakiegoś czasu. Graja zdecydowanie lepiej od wersji z kablem (zarówno po BT jak i podłączone kabelkiem).

Zanim się na nie zdecydowałem miałem Momentum Wireless, Bose QC35, B&O H7 i Sony 1000X. Bowersy nie mają ANC co w moim przypadku jest plusem natomiast w zakresie SQ u mnie wygrały z wyżej wymienionymi. Oczywiście nie oznacza to, że autorowi wątku też się spodobają dlatego polecam posluchac w najbliższym TopHifi.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wszystkim za wypowiedzi i pomocne uwagi :)

Temat można zamknąć, posłuchałem bezprzewodowo QC 35 połączonych z moim ip7, i pod względem wygody jak i odtwarzanego dźwięku bardzo przypadły mi do gustu.

Teraz tylko pozostaje mi ich zakupienie :)

Edytowane przez NickolasJJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności