Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czy warto kupić iPod Shuffle 4G 2015 ?


Funshy

Rekomendowane odpowiedzi

Ma 2gb nierozbudowywanej pamięci, i nie ma ekranu. To jego największe wady przez które nie kupił bym go.

Miałem oba na raz, lepsze możliwości ma nano ekran eq moc jednak lepiej pasowała szufla.

Na rower siłownie plener etc gdzie brak dużej pamięci i ekranu nie jest wadą a wręcz zaletą (mniejsza waga i rozmiary) to jest strzał w 10 !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie też naszła chrapka na na małego playera na siłownie i do biegania z klipsem. Ktoś mógłby porównać Shuffle 4g z Sansa clip + lub sport ? Sansy są tańsze, mają większą pamięć i do tego rozszerzalną, clip plus jest rozmiarów niewiele większych od iPoda. To może dla dźwięku iPoda warto dopłacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zorientowałem się ale dopiero po napisaniu tego pytania. Właśnie zamówiłem iPoda shuffle, perfekcyjnie się wpisze w moje potrzeby. Niby pamięć mała, ale na siłownię czy do biegania bezstratnych formatów nie potrzebuję. Batka 15h, najmniejszy player i do tego grający lepiej niż chwalone Sansy Clip... czego chcieć więcej :) Polecicie jakieś synergiczne doki o dobrym tłumieniu do 150 zł ? Do sportu preferowałbym granie lekko efektowne, z mocniejszym basem ale nie kłujące na górze. Może Brainwavz M1 ?

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szufla zmiotła ajfona hehe. Nie spodziewałem się, że to malutkie ustrojstwo tak dobrze zagra :o

Dla PM-3 mocy zdecydowanie brakuje, ale ogólna jakość dźwięku znacznie lepsza w iPodzie niż w iPhone 7. Gdyby dobrać do niego jakieś skuteczne doki przyzwoitej klasy to będzie zestaw bardzo portable z brzmieniem na poziomie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zorientowałem się ale dopiero po napisaniu tego pytania. Właśnie zamówiłem iPoda shuffle, perfekcyjnie się wpisze w moje potrzeby. Niby pamięć mała, ale na siłownię czy do biegania bezstratnych formatów nie potrzebuję. Batka 15h, najmniejszy player i do tego grający lepiej niż chwalone Sansy Clip... czego chcieć więcej :) Polecicie jakieś synergiczne doki o dobrym tłumieniu do 150 zł ? Do sportu preferowałbym granie lekko efektowne, z mocniejszym basem ale nie kłujące na górze. Może Brainwavz M1 ?

Nie kupuj Brainwavz M1, bo ani one tak dobrze wycenione a dodatkowo przy uprawianiu sportu bankowo nadwyrężysz to kiepskie łączenie kabla ze słuchawką i przestanie któraś grać.

Adv. Sound M4 są imho sensowniejszym rozwinięciem powyższych, a już zwłaszcza jak uda Ci się nabyć w podobnej cenie, w USA jest promka na nie za 26$, ale wysyłka do PL bodajże 15$ tam wychodziła. Natomiast nie wiem czy się zgrają z szuflą ;)

 

edit. no już za 39.99$ niestety

Edytowane przez _dorian_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki sens ma kupowanie nano, bo przy aktualnej cenie to strzał w kolano. Średnio wygodne z tym ekranem dotykowym, ekran pikseloza, a cena..... byla/jest promocja i za 499zł można mieć touch 5g 16GB. 32GB jest za 699zł. A Nano kosztuje 799 oficjalnie. Także pozdro dla kogoś kto to kupi.

Szufelka nie ma ekranu, ale w kieszeni da się zmienić głośność, piosenkę bez wyciągania playera z kieszeni. Na rowerze idealna sprawa, bo waży tyle co nic. 15h grania tak średnio, bo touch 40h, ale inny wymiar. Wracając do szufli, to 2g staczy spokojnie na potrzeby to których ten player jest stworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto normalny kupuje go jako nowego ?

Mam go u siebie i nie widzę pikseli na ekranie. A jak ktoś ma wielkie grubaśne palce to faktycznie może być ciężko.

 

To samo można robić z nano i dodatkowo masz ekran i 16gb wbudowanej.

Strzał w kolano to jest 2gb nierozbudowywanej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie.

Najlepszy ipod, to nano podłużny z kółeczkiem:

 

B001FA1ND2-1.jpg

 

Nano aktualnie ma kupe, a nie ekran. Nie ma co gadać.

Szufelka idealna na siłownie, wyjście do sklepu, rower. Te 40-50 mp3 wystarczy w zupełności. Wszystko da się obsłużyć mając go w kieszeni. A na klipsie można przypiąć do koszulki jadąc na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz naprawdę bardzo ciekawe rzeczy, nano którego właśnie pokazałeś ma 200 ppi, a nano 6g ma 226ppi. Dodatkowo mówisz że z 6g nie da się korzystać bo ten ekran to pikseloza xD A twój jaki to nie jest wspaniały :D

 

I mnie naprawdę nie interesuje jaki jest najlepszy Ipod dla każdego z osobna, tylko jaki byłby najlepszy dla autora tematu. A podał pożądane cechy.

Cześć, według Was opłaca się kupić ten sprzęt? Zależy mi na małych wymiarach, dobrej jakości dźwięku i klipsie, ten sprzęt wszystko spełnia ale czy cena adekwatna ? (230zł)


Czy nano 4g ma klips i małe wymiary ?

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten klips jest tak rzadko w urządzeniach, wg. mnie w 7G mogli go dodać albo nawet jako osobny wariant, bo to też niespecjalnie duży sprzęt ale tego specjalnego etui bym nie chciał.

Będzie trzeba w końcu się na coś zdecydować :D

Edytowane przez Funshy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności