Skocz do zawartości

Palpatine


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przyjemność nabyć od Palpatine HiFiMan'y. Bardzo dobry kontakt, szybkie odpowiedzi. Wysyłka błyskawiczna, zapakowane z dbałością i solidnie. Produkt w stanie idealnie takim jak miał być. Dziękuję za transakcję i gorąco polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj przyszły do mnie nowe słuchawki Ultrasone HFI 580. Bardzo szybka wysyłka! Same słuchawki dostarczone w stanie idealnym, nie zauważyłem żadnej ryski na produkcie. Bardzo dobry kontakt, dziękuję bardzo za słuchaweczki. Bardzo, bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Hifiman 400i, Aim SC808 i FCL II, przebiegło sprawnie, bardzo dobry kontakt i wszystko w dobrej atmosferze. Polecam

 

Wysłane z mojego VIE-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zakupiłem słuchawki AudioQuest NightHawk Carbon wraz z DragonFly Red. Wszystko "gra i bucy", towar w idealnym stanie, jakby dopiero co kupiony w sklepie.
Wysyłka błyskawiczna, kontakt wspaniały - nawet koledzy tak szybko nie odpisują :D

Gorąco polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem telefon. Wszystko zgodnie z opisem, fajna cena i super zabezpieczona przesyłka.

Ogólnie, wszystko odbyło się bardzo szybko. Kilka szybkich burknięć na PW i już miałem telefon w domu.

Podziękował bardzo za sprawna transakcję. :) 

Polecam oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Kupiłem od kolegi bajeczny zestaw AQNH + DFR. 100% satysfakcji, zarówno z samego przebiegu transakcji (naprawdę błyskawiczna wysyłka) jak i z oferowanego sprzętu.

 

Raz jeszcze dziękuję za udaną transakcję 👍 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Kupiłem SP2K.

Krótka charakterystyka:

doskonały kontakt,

szybka decyzja,

jeszcze szybsza wysyłka,

paczka świetnie zapakowana, a zawartość nienaruszona i w wyśmienitym stanie.

Liczę na kolejne udane wspólne transakcje .👍

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kupiłem od forumowego "kolegi" oraz mojego imiennika IEMy Unique Melody MEST MKII. Słuchawki w stanie zgodnym z opisem. Świetnie zapakowane i zabezpieczone. Szybka wysyłka. 

Dziękuje raz jeszcze szczególnie za poświęcony mi czas na PRIV oraz za cierpliwość. To mój pierwszy zakup na forum i moje pierwsze IEM, więc emocje się nieco chwilami udzielały 😜

Dzięki raz jeszcze! Pozdrawiam!     

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności