Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vsonic GR07X


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Naprawdę spodziewałeś się, że cena będzie oscylowała wokół tej dla starego modelu?

209$ to jest cena detaliczna nie hurtowa także wejź mi to przelicz na nasze
209x1,23x4,1= ok. 1050pln

 

4,1 to co, na 500+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs dolara....

 

Wysłane z P9

a no bo mi coś nie wychodziło nie pomyślałem

nawet na funta to mało

może mp3store na cyprze jest i to by się zgadzało - funt cypryjski chyba wyżej stoi od brytyjskiego

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z odsłuchu GR07x. Pamiętam,że ani GR07 Classic ani Bas Edition mnie nie zachwyciły, Miałem kiedyś starą wersję GR07 ale sprzedałem.

 

Nowa wersja jak dla mnie nie różni się specjalnie wyglądem - kolor akurat jasnoniebieski. mamy do dyspozycji 2 przedłużki. Zwykła i balans. To już coś !

Słuchaweczki są bardzo wygodne. Nawet bez zausznic trzymają się OTE za uchem, siedzą również wygodnie w uchu, można o nich zapomnieć. Może nawet wygodniejsze niż RHA MA750.

 

Dźwięk w pierwszych odsłuchach wydał mi się łagodny, góra zaokrąglona, powolny, niespieszny. Bas raczej spokojny, dobitny. Grają średnio przestrzennie, ale nie tylko w środku głowy. Troszkę "domagają się mocy".

Po balansie dźwięk bardziej zdecydowany, mocniejszy, niemniej charakteru nie traci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchanie vsonic bez pewności czy wygrzane to ciężki crime!

Zawiadamiam policjantów.

 

GR07x... hmm... basu więcej, ale jeszcze nie tyle co w bass eition, do tego poprawa na górze i wyższej średnicy, teraz grają równiej, dynamiczniej, bas ma lepszą fakturę, są bardziej muzykalne, przestrzenne

 

Poprzednie gr07 były bardzo dobre, to są świetne

 

Dopiero grają 20h, więc liczę na definitywne oczyszczenie góry i jeszcze fajniejsze wybrzmienia na dole

 

Tylko krajowa cena to kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejąłem Kuropowe testówki od Lorda, na pewno mają nierozruszane membrany ;) siedzą podpięte na 50% głośności do A15 od rana, posiedzą tak na różnorodnej muzyce do jutra rano ;) to je powinno trochę rozruszać i wtedy zobaczę.

 

Po 15 minutach słuchania to co mukupyku, mniej basu niż w BE za to mniej nie znaczy gorzej i BRAK SYBILANTÓW, nawet death magnetic da się słuchać a to już coś, z oceną poczekam do poniedziałku wieczór jak już sobie ich na spokojnie posłucham, na pewno są lepsze od BE, teraz siedzą mi w uszach testówki CL750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchanie vsonic bez pewności czy wygrzane to ciężki crime!

Zawiadamiam policjantów.

 

GR07x... hmm... basu więcej, ale jeszcze nie tyle co w bass eition, do tego poprawa na górze i wyższej średnicy, teraz grają równiej, dynamiczniej, bas ma lepszą fakturę, są bardziej muzykalne, przestrzenne

 

Poprzednie gr07 były bardzo dobre, to są świetne

 

Dopiero grają 20h, więc liczę na definitywne oczyszczenie góry i jeszcze fajniejsze wybrzmienia na dole

 

Tylko krajowa cena to kosmos

pozostaje import podobnie jak z gr07

200$ + jakieś promo i mamy genialny sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gr09 ma mieć nowe drivery coś tam nanocarbon oraz ceramiczną obudowę... 600$ to cena regularna, a 300 preorder, ale nie wiadomo kto, gdzie i ile sztuk będzie sprzedawał...

 

No i... nikt nie wie jak gr09 grają...

 

Natomiast gr07x to ulepszone gr07... czyli wiemy co kupujemy. Były plotki, że to te dame drivery co gr09, ale jednak nie... Chociaż co to dokładnie za drivery to nie wiem, bo grają wyraźnie lepiej... Chociaż może to być wpływ balansu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz mykupyku 07BE? Bo 07X mają kopułki o dobry milimetr grubsze niż 07BE, może stąd ta obszerniejsza scena...

 

edit:

 

mam mam swoje be i x od kuropa, nie mam suwmiarki ale na oko widać wyraźną różnicę

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czyli według Was warto dopłacić do X biorąc pod uwagę zakup 07C, 07B czy 07X? Te 07X są warte swojej ceny (mam tu na myśli ok 200$)?

Nie opłaca się, na pewno nie są 100% lepciejsze co sugeruje cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie zrobiły wrażenie - wszystko lepsze od poprzednich wersji - dynamika, szybkość, przestrzeń, rozdzielczość, lepiej zbalansowane, lepszy kabel z opcją bal. i se

 

czy warto dać 2x więcej? no 2x lepiej nie grają, ale 200$ są warte

 

Czyli według Was warto dopłacić do X biorąc pod uwagę zakup 07C, 07B czy 07X? Te 07X są warte swojej ceny (mam tu na myśli ok 200$)?

Nie opłaca się, na pewno nie są 100% lepciejsze co sugeruje cena

tak myśląc to wcale się nie opłaca nic oprócz Monków kupować...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie zrobiły wrażenie - wszystko lepsze od poprzednich wersji - dynamika, szybkość, przestrzeń, rozdzielczość, lepiej zbalansowane, lepszy kabel z opcją bal. i se

 

czy warto dać 2x więcej? no 2x lepiej nie grają, ale 200$ są warte

 

Czyli według Was warto dopłacić do X biorąc pod uwagę zakup 07C, 07B czy 07X? Te 07X są warte swojej ceny (mam tu na myśli ok 200$)?

Nie opłaca się, na pewno nie są 100% lepciejsze co sugeruje cena

tak myśląc to wcale się nie opłaca nic oprócz Monków kupować...

 

pchełek nie rozumiem także luz

co do opłacalności to raczej jasna sprawa także zejdź na ziemię .. (200$ *1.3 w pl)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności