Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałowe ~150zł Co polecasz?


InsaneKangaroo

Pytanie

Witam!

 

To mój pierwszy post na tym forum, nie jestem wielkim znawcą tematu, dlatego zwracam się z prośbą o poradę. Ostatnio, po około roku używania, padły mi słuchawki Razer Hammerhead Pro. Pewnie teraz usłyszę kilka "miłych" epitetów pod swoim adresem, ale jak dla mnie grały całkiem spoko. Kupiłem je bo miałem nadzieję na trochę lepszą trwałość. Teraz poszukuję czegoś do około 150 zł do użytku codziennego w drodze na uczelnię. Dodam jeszcze że najbardziej zależy mi na basie i dobrym wyciszeniu i dobrze by było gdyby się nie rozsypały po pół roku używania. Co możecie polecić?

 

Z góry dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj,

 

Z mojej strony kilka słów na temat 2 produktów, z których korzystałem:

 

SoundMagic PL21:

  • bas głęboki i mięsisty (mało 'punktowy', bardziej rozległy)
  • co najmniej poprawny środek i góra, ogólnie muzykalne i ciekawe słuchawki
  • kabel moim zdaniem powyżej przeciętnej, jeśli chodzi o wytrzymałość, w dodatku z kątową wtyczką, ale spokojnie da się go zajechać w pół roku przy braku dbałości, zadbany powinien spokojnie posłużyć dłużej niż rok
  • wada PL21 i MP21, które posiadałem: puszczał klej między plastikową tulejką i metalową osłoną zewnętrzną, także kropelka i odrobina precyzji po pewnym czasie są konieczne (chyba, że to w końcu poprawili).

Z wytrzymałością sprawa jest trudna. Właśnie "kończą" mi się Brainwavz M1, które uchodzą za bardzo solidne i mają świetny kabel. Owszem, kabel wytrzymał i ma się dobrze po roku. Niestety jest tak sztywny, że padają mi kolejne łączenia z innymi elementami (już lutowałem rozdzielnik lewy-prawy, a na dniach zaczęło mi przerywać łączenie w prawej słuchawce, która jest zaklejona, więc pewnie to będzie koniec tych słuchawek).

 

Jeśli słuchawki nie wytrzymują ci zbyt długo, a portfel nie urywa kieszeni, może lepiej przekierować budżet na niższy pułap (Aliexpress?) i brać pod uwagę, że często używane dokanałówki jednak trzeba równie często zmieniać lub naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności