Jump to content
  • 0

Następca AKG K450 (ok.200zł)

kacy

Question

Witam, dziś po 5 letniej 'służbie' padły mi moje AKG :mellow: . Poszukuję czegoś, co gra podobnie do kwoty ok. 200 złotych . Słucham muzyki głównie elektronicznej oraz rapu, więc wymagam przyjemnego basu :D . Używam jako odtwarzacza Samsunga S6, muszą być one mobilne, takie do autobusu. Chciałbym żeby były nauszne (przyzwyczajenie), jednak jeżeli będzie coś warte uwagi z dokanałowych (w sensie, że jakieś grają na podobnym poziomie co K450), to też mogę zakupić. Proszę o pomoc, pozdrawiam. :)

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Może nieco droższe Meizu HD50 ? Na pewno mobilne, lepsze od K450, z dobrym basem, który można obniżyć modami (tu kłania się Perul). Ciut większe od K450 , ale nie tak plasticzane, raczej metal. Dobrze wykonane.

• 0

Jakaś recenzja ich? Nie mogę znaleźć nic.. Z dokanałowych się coś znajdzie? :) Szczerze powiedziawszy boję się ich trochę, może jakaś bardziej sprawdzona firma? Nie zrozum mnie źle, jestem laikiem, po prostu przy kupnie AKG było mnóstwo opinii i recenzji ;) .

• 0

Jakaś recenzja ich? Nie mogę znaleźć nic.. Z dokanałowych się coś znajdzie? :) Szczerze powiedziawszy boję się ich trochę, może jakaś bardziej sprawdzona firma? Nie zrozum mnie źle, jestem laikiem, po prostu przy kupnie AKG było mnóstwo opinii i recenzji ;) .

Miałem K450. Z iPodem Video. Kupa straszna to była. W porównaniu z HD50, K450 to szajs. Jak Ty z nimi wytrzymałeś tyle ?

Testy i opinie o HD50 są po angielsku. Pytaj też Perula na PW. Modował je dla mnie.

• 0

Swoje AKG używałem na początku z Clipem+ i byłem zadowolony :D . W porównaniu do innych 'słuchawek' co mieli znajomi, o ile można nazwać to słuchawkami, to grały IMO bardzo dobrze. Poszukam później coś o tych HD50, oraz poczytam recenzje nt. tych wyżej wymienionych :) . Muszę się jeszcze zastanowić, czy warto kupić jakieś dokanałowe, czy się przyzwyczaję do takich.

Podbijając temat. Gdybym się zdecydował jednak na dokanałowe, to mogę kupić polecane Remax RM-800MD? Sporo ich ostatnio na forum, grają w podobnym klimacie co te AKG, czy lepiej kupić jedne z tych, co zostały wyżej wymienione? Dziękuję za pomoc.