Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By FreshOne
      Dzień Dobry.
      Proszę o pomoc w następującej sprawie.
      Planuję zakup nowych słuchawek. Zdecydowałem się na AKG K518. Muzykę odtwarzać będę z telefonu którym jest Huawei P8 Lite. Z racji sprzecznych opinii odnajdywanych w innych tematach, mam pytanie czy ten telefon poradzi sobie z napędzeniem K518 i pozwoli uzyskać bas z którego słyną? Muzyki będę słuchał raczej z wbudowanego odtwarzacza z włączonym trybem DTS, ew. mogę pobrać inny program tego typu. Czasami muzykę włączę z YouTube. Dziękuję za z góry za odpowiedzi.
    • By Michaelz
      No to Beta idzie pełną gębą. Kto gra i jak wrażenia?

Trzeba przyznać, że bałem się niewypału, ale tak udoskonalili podstawową wersję, że byłem zaskoczony. 
      Naprawdę trzeba pomyśleć taktycznie a nie jak w Wieśku, ugrać pierwszą rundę a druga to już poleci. Nie nie nie tu tak nie ma. 
      Dodana jest cała masa nowych kart z nowymi umiejętnościami/czarami itd. 

Chce ktoś popykać czasem?
    • By zapi007
      WItam. Nabylem niedawno słuchawki Brainwavz Delta. Po podłączeniu ich do playera Sansa Clip+ doznałem szoku - strasznie cicho grają. Czy to tak ma wyglądać? Nawet po podłączeniu do komputera rewelacji nie ma. W porównaniu do moich poprzednich słuchawek (KM 0108) to te Brainwavzy nie są nawet w 50 procentach tak głośne jak KM,
    • By Kamil1989
      Witam.

Posiadam Dac Lexicon Alpha wraz z podłączonym do niego po XLR mikrofonem shure sv 200. Wszystko jest ok w programach takich jak teamspeak, skype, mumble czy nawet jak testowałem streamowanie/nagrywanie to też było słychać mikforon. Jednak w przypadku gier czy to przez steama czy "normalnych" gier (bf2, starcraft) pomimo wyboru odpowiedniego źródła dźwięku nic nie słychać z mikrofonu.
      System to windows 7 pro x64.

Czy ktoś ma jakiś pomysł, który może naprowadzić mnie na rozwiązanie probemu?

- system zaktualizowałem,
      - wgrywałem najnowsze sterowniki,
      - robiłem reinstalacje,
      - w windowsie ustawione domyślne urządzenie.

Z góry dziękuje za pomoc.
      Kamil

PS. Czy mój DAC będzie odpowiedni do hd380 pro?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy