Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

tomson133

Rekomendowane odpowiedzi

wietrzenie trwa długo, jak nie ma wyraźnych plam od grzyba to spróbuj potraktować je żelazkiem, oczywiście przez jakąś szmatkę

To też jest jakiś sposób :) A co autora tematu, można jeszcze spróbować z myjką parową jak masz dostęp :) Czasem nawet tanio można dostać takie odświeżacze parowe do ubrań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomson133 Pytales sprzedającego czy ma konto na mp3store? :)

Ciężko Ci będzie to usunąć, ja kiedyś kupiłem tablet razem z dedykowanym etui. Jak paczka dojechła i ją otworzyłem to pierwszej chwili myślałem że ktoś mi liścia sprzedał. Smierdzialo fajkami na tyle mocno że nie dało się użytkować. Euti prałem chyba z 5 razy mydłem i innymi środkami. Nic nie pomagało wystawiłem na dwór na kilka dni ale zapach nadal się utrzymywał. Skończyło się na śmietniku

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomson133 Pytales sprzedającego czy ma konto na mp3store? :)

Ciężko Ci będzie to usunąć, ja kiedyś kupiłem tablet razem z dedykowanym etui. Jak paczka dojechła i ją otworzyłem to pierwszej chwili myślałem że ktoś mi liścia sprzedał. Smierdzialo fajkami na tyle mocno że nie dało się użytkować. Euti prałem chyba z 5 razy mydłem i innymi środkami. Nic nie pomagało wystawiłem na dwór na kilka dni ale zapach nadal się utrzymywał. Skończyło się na śmietniku

było zacząć palić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomson133 Pytales sprzedającego czy ma konto na mp3store? :)

Ciężko Ci będzie to usunąć, ja kiedyś kupiłem tablet razem z dedykowanym etui. Jak paczka dojechła i ją otworzyłem to pierwszej chwili myślałem że ktoś mi liścia sprzedał. Smierdzialo fajkami na tyle mocno że nie dało się użytkować. Euti prałem chyba z 5 razy mydłem i innymi środkami. Nic nie pomagało wystawiłem na dwór na kilka dni ale zapach nadal się utrzymywał. Skończyło się na śmietniku

Nie pytałem, ale raczej nie ma. Muszę powiedzieć, że jest jakiś progres - nie wali już ****em. Rozebrane do zera (poodklejana nawet gąbka spod pałąka i dobrze wyprana). Czuć taką ziemią, dziwny zapach, ale myślę, że będzie lepiej. Perwoll black magic więc nielekkie czary idą w opór :P Teraz się w sodzie kąpią (na razie na sucho). Zobaczę jak to wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wrzuciłeś do suchej sody czy sody z wodą? Bo po moczeniu w sodzie z wodą materiał może nabrać takiej "sztywności".

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wrzuciłeś do suchej sody czy sody z wodą? Bo po moczeniu w sodzie z wodą materiał może nabrać takiej "sztywności".

Na razie na sucho :)

 

 

 

oby przetworniki wytrzymały

Nie kąpię ich przecież :D Nie miej mnie za debila :D

Chyba, że masz na myśli coś innego. Rozwiń temat :)

Edytowane przez tomson133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o działanie chemii, szczególnie z sodą. Z wigocią wytwarza się gaz który niestety powoduje, że cienkie plastikowe błony sztywnieją, są mniej elastyczne, Arthass o tym wspomniał. Szczególnie jak proces długotrwały. A soda z wodą to już wyższa szkoła jazdy.

Czy dobierałeś się do komory z przetwornikiem? Tam też trzeba odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są plusy i minusy sody. Plusem jest to, że jest to wysoce bezpieczna, nietoksyczna substancja, nawet w przypadku spożycia doustnego, a do tego 100% biodegradowalna, ale pewnym minusem jest to, że jak wsiąknie w materiał to powoduje ona jego usztywnienie i lekką szorstkość/chropowatość - dopóki nie wypłuka się całej zawartość sody. A czasem ciężko całkowicie ją wypłukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o działanie chemii, szczególnie z sodą. Z wigocią wytwarza się gaz który niestety powoduje, że cienkie plastikowe błony sztywnieją, są mniej elastyczne, Arthass o tym wspomniał. Szczególnie jak proces długotrwały. A soda z wodą to już wyższa szkoła jazdy.

Czy dobierałeś się do komory z przetwornikiem? Tam też trzeba odświeżyć.

Tak też myślałem, więc same głośniki z uwagi na pracujące elementy, których ruch zależny jest od właściwości mechanicznych tego materiału nie poleciały do sody ;) W ogóle cały głośnik jest delikatnie przyklejony po obwodzie jakimś silikonem. Nie wiem czy się za to zabierać. Akurat ten element był solidnie osłonięty więc tragedii tam nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności