Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Szukam jak najlepszych głośników do muzyki (w formacie .aiff i .flac) do 500zł.

Mam bardzo mało miejsca, zależy mi na tym, żeby były niezbyt duże.

Będą podłączone do karty dźwiękowej Audiotrak Prodigy Cube (zamierzam kupić ją wraz z nimi).

Chciałbym korzystać z nich naprzemiennie ze słuchawkami HyperX Cloud I, jeśli w jakimkolwiek stopniu się ta informacja przyda.

Które będą najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że wciąż są ogromne! :D

zauważyłem, że nie zawarłem ogromnie ważnej informacji - potrzebuję ich do komputera, do postawienia obok monitorów, całkiem blisko do mnie. wybaczcie, ale zapomniałem o tym.

ktoś polecał mi te: http://www.ceneo.pl/2237194#tab=click, ale wciąż są one całkiem duże.

wzmacniacza tym bardziej nie mam gdzie włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jedne z małych Edifierów, na forum mają raczej dobrą prasę, ale osobiście nie miałem z nimi styczności, więc konkretnego modelu nie mogę polecić.

 

Na przykład edifier 1700BT . na wysokość 25 cm, 15cm szerokośc., 21 cm głębokość. Stoją u mnie na biurku po obu stronach monitora na wyciągnięcie ręki. są lekko skierowane do góry w stronę uszu.

Opcja bluetoth umożliwia mi słuchanie muzyki z telefonu, bez włączania pc ,gdy w wieczorem słucham cicho,

 

Recenzje są w internecie. Nawet z naszego forum.

 

Tyle ,że nowe kosztują 600 zł , więc liczę się z tym , że mogę być posądzony o czytanie bez zrozumienia :ph34r: .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla leniwych

http://allegro.pl/adapter-audio-odbiornik-bluetooth-transmiter-aux-i5761213221.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=127144

http://www.euro.com.pl/kable/techlink-103021.bhtml?gclid=CNy_keKLntACFQHjcgodpN0D6g&gclsrc=aw.ds&dclid=CJ7pmeKLntACFYkgcgodQfYMAg

 

 

coś takiego pod wzmacniacz/ amplituner i tez można słuchać bezprzewodowo

 

 

saba mi 215 - 190 pln

kolumny Quadral -150/250 pln

plus 75 pln

razem ...........

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, mam już mniej więcej możliwe wymiary:

 

lewa strona:

szerokość max. 18cm

wysokość i głębokość dowolna

 

prawa strona:

wysokość max. 11 cm

szerokość i głębokość dowolna

po prawej stronie musiałbym postawić albo pod monitorem, albo za nimi, choć nie jestem pewien jak to wpłynie na dźwięk. jeśli nie będzie to miało żadnego wpływu na dźwięk, wtedy po dwóch stronach mogę pozwolić sobie na głośniki o wymiarach jak w lewej stronie, napisanej powyżej.

 

czy dźwięk będzie gorzej słyszalny, jeśli postawię go za monitorami (byłby zasłaniany jedynie przez krawędzie monitorów, choć i tak miałby trochę przestrzeni do przejścia tego dźwięku w moją stronę)?


i szczerze mówiąc, jeśli naprawdę nie będzie żadnej dobrej propozycji w tej cenie, a dobrze sprawowały by się przykładowo te droższe Edifier 1700BT, mógłbym naciągnąć budżet do tych 600zł, ale jak na razie chciałbym poznać możliwości w przedziale cenowym do 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności