Skocz do zawartości

Jakie pady do CAL/Fatality


Brain

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, pytanie jakie pady kupic do CAL/Fatality. Zalezy mi na jakis "przewiewnych" wiec raczej cos welurowego, aby byly wieksze troszke od tych z CAL nie musi byc duzo ale troszke. I wygodne, te od fatality sa zbyt twarde, mialem od CAL'i po zdjeciu tej "skóry" ktora popekala i ja zdrapalem i bylo wygodniej jezeli chodzi o miekkosc pada, ale brakowalo mi w nich tego wlasnie "przewiewu" (no i sie zniszczyly wiec teraz sa od shp2000 ktore zrobily z cali model wokoluszny :) wygodniejsze znacznie). Moglyby byc wyzsze od cal'owych bo tamte i tak podnosze jakies pol centrymetra. No i koncowo zeby byly tanie. Co polecacie? Moze od hi2050? albo samemu zrobic, welur w sklepie za grosze, "czyms" sie wypelni "przewiewnym" i osoby z umiejetnosciami do szycia w domu sa.

Edytowane przez Brain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szycie padow jest stosunkowo proste ale wycięcie pianki jest już bardzo trudne.Sam mam w rodzinie krawcową,ktora się tego podjęła,jednak odpuściłem sobie że względy właśnie na piankę.Podobno pady od HM5 pasują(mają lekkie luzy).Ewentualnie pady od shure 940(chyba) jednak nie wiem jak by się one układały.Tak więc stawilbym na pady od HM5.Gdzieś nawet mam zdjęcie CAL!'i z HM5 jednak ogólna tonalnosc słuchawek także ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fatality za twarde...? A konkretniej?

Gąbka do najmiększych nie należy ;)

 

Jak zastosujesz bardziej przewiewne pady (Hi2050) to bardzo zmienisz (rozjaśnisz) brzmienie.

 

Pady HM5 nie spadają z CAL, ale mają trochę więcej luzu niż "trochę", zainteresowałbym się raczej tymi od beatsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam od shp2000 które mi dźwięków odpowiadają tyle ze luz ogromny i latają. A są przewiewne w miarę wiec hi2050 sądzę że by mogłyby być. Te od beatsow są przewiewne? Bo widzę ze skóro podobne. Te od hm5 mnie od dawna kuszą ale nie patrzyłem jak cenowo. Zaraz popatrzę ale zdaje mi się ze połowa wartości cal'i

Ok tak jak myślałem od hm5 jakieś 90zl a za cal'e dałem 100. Od beatsow 46 ale skóra. Chyba kupie welur i wykorzystam piankę / wypełnienie ze starych padów z cal'i tylko odszyje stary materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności