Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne + Dokanałowe 800/1000zł Pronto


Kuzo

Pytanie

Ponownie witam ponad dwa lata temu (15 Października dokładnie) napisałem na tym forum poszukując słuchawek nausznych do 600zł niestety moje plany spaliły na panewce(mimo to, że wybrałem model)...

Dziś stoję przed podobną sytuacją spędziłem 2 lata nosząc na uszach kolejne iteracje słuchawek Senki MX 170 przerobiłem ich 8 par za każdym razem nie mając środków na zakup lepszych słuchawek - powiecie ale przecież 8 par to 320 -ish złotych można było kupić coś lepszego gdybym miał 320 w łapce to bym tak zrobił...

A teraz do tematu
Tydzień temu zawitałem do Warszawskiego Mp3 Stora w celu ponownego rozeznania osłuchania propozycji w moim przedziale cenowym - nowym bo 800 wirtualnych złotych- tym razem hajs ten się zgadza i nigdzie nie ucieka (no chyba że mi się zdechnie w ciągu najbliższych 12h)

A więc tematem:

Czego słucham : od Hevy metalu po Soundtrack Disneya i lubię jak czasem *******nie basem ^^
Z czego słucham : S3mini - produkt ten jest na wymarciu mimo moich starań biorę pod uwagę wymianę

Czego szukam:
- Nauszne ,Zamknięte i ciepłe słuchawki (fizyczny rozmiar ma znaczenie tylko jeśli x< od mojego ucha ) tj szukam kopuł które zakryją mi uszy a nie tylko się na nich oprą

- Dokanałowe , na miasto , pilot jest mile widziany lecz zupełnie zbędny jeżeli warto aby taki był

Czekaj moment byłeś w MP3 Store co tam przesłuchałeś ?
W sklepie słuchałem :

Mini + SM E10C,Fiio EX1 / HP150, AKG K550 MKII
Fiio X1 rew 2 + WW

Bry770 zostały mi odradzone (słuchałem ich 2 lata temu też mi się podobały)

 

Co ci się podobało ?
Fiio X1 + EX1 i HP150 / mini + EX1 i Hp150

To jaki masz problem ?
Jutro będę tam (najprawdopodobniej 95%) z drugą wizytą większą ilością mojej muzyki i większym umotywowaniem do podjęcia decyzji

 

Czy jest coś czego powinienem posłuchać ?

 

Czy warto wpakować się w X1 i jedne słuchawki ?(nie podoba mi się dotyk+ brak play all+ kilka innych rzeczy w X1 rev2)

 

Czy siedzieć z dwoma parami słuchawek i mini?

Budżet jest elastyczny ale nie sądzę żebym chciał wydać więcej niż 1000zł na wszystko(dowolne combo)

P.S moje Evo od 2 lat wiszą i przypominają mi o latach świetności nie chcę czegoś co dowieszę do nich za 2 lata

Edytowane przez Kuzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności