Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dla gitarzysty +/- 400zł


MrBrainwash

Pytanie

Kolega szuka słuchawek do takiego interfejsu

 

Line 6 POD Studio UX2

 

Ktoś zna ten interfejs? Reprezentuje on coś sobą?

 

Poleciłem mu kilka okazji (M220, SHP9500, A700x). Będziemy szukać raczej w używkach albo promocjach chyba że jakiś dobry tani model będzie. Szukam dla niego dalszych inspiracji i chcę wiedzieć co da się podpiąć pod ten interfejs.

 

Raczej szuka otwartych i wygodnych. Wcześniej słuchał na HD681 które mu sprezentowałem i z których był zadowolony i na HD205, które mu odradzałem i z których nie był zadowolony. ;)

 

 

Macie jakieś pomysły?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie otwarte - taksy hd6000.

No i deteki od 150, przez 770 do 990 pro.

Ps - na wszystkich plumkałem na ibanezie kolegi. AKG nie były tak fajne.

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do słuchawek, jak mają to być do monitoringu gitary to brać słuchawki grające najszybciej i najbardziej przejrzyście. Beyery go nie zawiodą.

 

Line 6 nigdy nie słynął z dobrych symulacji wzmaków. Jeżeli kolega chce plumkać w domu na elektryku, to niech pomyśli nad zewnętrznym oprogramowaniem np. Positive Grid BIAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używane Beyery albo Pro80. Mój dobry kolega gra na gitarze, poleciłem mu Pro80 które podpina do E-MU 0202 USB i jest bardzo zadowolony. SHP9500 to bardzo fajne słuchawki, nie wiem jednak czy będą idealnie się sprawdzać do gitary. Trochę lepiej się gra w czymś co zapewnia chociaż minimalną izolację. Gdyby chciał nagrywać coś potem mikrofonem z odsłuchem na słuchawkach to może być problem bo dźwięki z nich mocno "wyciekają" na zewnątrz. Na przykład na takich DT990 Pro pomimo że też otwarte/półotwarte takiego problemu być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedzi. W sumie podobnie go naprowadzam. :) Jeszcze go dopytam jak z tą izolacją ma być, na razie jak go podpytywałem to mówi, że siedząc przy gitarze 4-5 godzin nie chce mieć dyskomfortu w postaci grzania i innych takich. Nie bardzo wiem czy przejmuje się sposobem nagrywania. On tworzy głównie covery. Tego line stosuje od kilku lat i nie myśli o zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności