Jump to content
Sign in to follow this  
MP3store

Nowy Auralic POLARIS - Czekamy do ostatniej chwili.

Recommended Posts

Czekamy do ostatniej chwili czy uda się zdarzyć z premierą nowego produktu firmy Auralic.

Mowa oczywiście o Auralic Polaris -czyli połączenie wysokiej jakości streamera plików, DACa i wzmacniacza głośnikowego.

Możemy się spodziewać iż zdobędzie również uznanie podobnie jak Auralic Altair, o którym już wiemy , że jeden z magazynów Audio, który wkrótce ukarze się w sprzedaży przyznał produktowi najwyższe noty i nagrodę.

auralic_polaris_009-660x330.jpg

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Leanns
      Na forum Khadasa ujawniony został wygląd ich nowego Tone Boarda. Tym razem sprzedawany będzie z obudową (chyba ktoś tu podkradł projektantów Asusowi 👀). Premiera na początku trzeciego kwartału tego roku. Nowa wersja ma posiadać wyjście zbalansowane. O reszcie zmian dowiemy się wkrótce.
    • By szakuviron
      Mam nadzieję że dobry wątek( najwyżej się przeniesie albo wyrzuci) , za kilka dni premiera HE 1 na którą się wybieram. Ma ktoś bardziej szczegółowe dane co będzie w planie? Chodzi mi o repertuar. Słyszałem o Hotel California w dsp ale coś poza tym?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy