Jump to content
Sign in to follow this  
lisq84

Recabling Creative Aurvana Live!

Recommended Posts

Ja może nie z pytaniem ale z podziękowaniami dla tego forum i autora tutrialu recablingu - bruno63 :)

Kabel Condufil Solone3014, wtyk Neutrik + inspriacja z forum, jak ładnie zarobić splitter (Jimmi Dragon).

Kilka godzin pracy i wyszło mi takie coś:

PWi586Q.jpg

Pierwsze podejście i siadło!

Przy następnej edycji do poprawy oplot (miękki, teraz mam jakiś taki plastikowy) oraz inaczej trochę splitter zrobię w środku, teraz jest tam splot kabli, żeby się nic nie rozerwało przypadkowo.

Dzięki!

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By joker718
      Witam,
      nie widzę tu na forum zbyt dużo podobnych tematów więc postanowiłem założyć nowy. Chcę przesiąść się z Voombox Outdoor na coś z wyższej półki, przez dość długi czas myślałem o Harman Kardon Go+Play, ale w sumie poczytałem więcej i nie wiem czy nie będzie zbyt przebasowiony, słuchane będzie głównie w różnej wielkości pomieszczeniach, w 90% metal i rock a więc bas ma być dynamiczny i mocny, ale nie przesadzony. Poczytałem za to dużo o Creative iRoar i wszystkie recenzje zdają się być bardzo pozytywne, brałbym go za 800zł, dodatkowe funkcje których ma mnóstwo jak najbardziej na plus ale głównie chodzi mi o jakość dźwięku. Jedno co zauważyłem to że nie widuję go ostatnio w zestawieniach, na forach i.t.p., przewijają się Marshalle, Ultimate Earsy, Sonosy i tym podobne, ciekawi mnie jak ma się iRoar do tych marek? Jeśli ktoś ma jakieś porównanie to proszę o opinie, ewentualnie co moglibyście do 1000zł polecić do metalu i rocka, skupiając się na jak najlepszej jakości dźwięku (odpadają głośniki które muszą być na kablu czyli np. z tego co wiem niektóre polecane Marshalle).
      Z góry dzięki za pomoc.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy