Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

McIntosh MHA100 + MHP1000


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

McIntosh MHA100 + MHP1000

Wieść o wprowadzeniu na rynek wzmacniacza słuchawkowego MHA100 z pewnością wywołała poruszenie u wielu amatorów hi-endowych nauszników, ale żeby było ciekawiej, McIntosh nie poprzestał na wzmacniaczu i do kompletu zaproponował własne słuchawki - MHP1000. W słuchawkach zastosowano przetworniki elektroakustyczne o średnicy 40 mm z technologią Tesla, opracowaną przez firmę Beyerdynamic. Za przyjemność posiadania takiego słuchawkowego kompletu trzeba zapłacić nieco ponad 30.000 zł.

Stadion PGE Narodowy, strefa słuchawkowa

 

image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę stary ten wzmak bo jest już MHA150, wprawdzie chodziło chyba tylko o dodanie obsługi DSD.

Sam wzmak dość ciekawy, ma też wyjście na głośniki niestety tylko 8omowe.

Słuchawki jak to Beyery można powiedzieć że dźwiękowo kontrowersyje, no i ten niebieski kabelek,

no ale to McIntosh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ostatnio łapię się na tym, że sprzęty, które graja teoretycznie najlepiej technicznie czy też nie wiem jak to nazwać powinny po prostu być najlepsze nie grają dla mnie...ładnie. Tak mam np ze swoimi oBravo niby tu tego brak lub innego w pasmie ale dla mnie graja ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności