Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do Astell&Kern Junior


Eloco

Pytanie

Witam. Szukam słuchawek do ww odtwarzacza. Słucham głownie hip hopu , soulu , funku. Jedyne co wypatrzyłem to ADL-EH008. Może jakieś sugestie ? Cena to max 700 zł ale jesli bedą tansze a fajne jakościowo to jak najbardziej :) Obecnie mam Yamaszki EPH-100 ale meczą mnie przy dłuższym słuchaniu wiec szukam alternatywy. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczekaj parę dni, a przyjdą do mnie vsonic gr07 cl., a potem jeszcze KZ ZST. Też szukam uniwersalnych dokanałówek, a jednym ze źródeł jest właśnie ak junior. Póki co mam tylko customy, więc informacja jak z nimi gra ak jest chyba dla Ciebie bezwartościowa ;) .

 

Ostatnio słuchałem juniora z Mee P1 i nie radził sobie z nimi (to wymagające doki) oraz z Remaxami, ale one dla mnie są zbyt...funowe.

 

Junior fajnie grał z FLC8s, ale ich cena to ponad dwukrotność Twojego budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Vsonic już jest, słuchawki same w sobie są rewelacyjne dla kogoś, kto lubi jaśniejsze granie. Z juniorem słuchałem dopiero kilka chwil, więc za wcześnie na jakieś kategorie opinie.

 

Patrząc na Twoje gatunki muzyczne, to tam się przytup przyda, więc to raczej nie będzie to. Na KZ wciąż czekam. Napisz coś więcej o Twoich preferencjach co do dźwięku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Vsonic już jest, słuchawki same w sobie są rewelacyjne dla kogoś, kto lubi jaśniejsze granie. Z juniorem słuchałem dopiero kilka chwil, więc za wcześnie na jakieś kategorie opinie.

 

Patrząc na Twoje gatunki muzyczne, to tam się przytup przyda, więc to raczej nie będzie to. Na KZ wciąż czekam. Napisz coś więcej o Twoich preferencjach co do dźwięku...

Gourney, tylko pamiętaj, że brzmienie GR07 sporo się jeszcze zmieni. Pisałem o tym w recenzji, że przetwornik w nich układa się wyjątkowo długo i te 100h to absolutne minimum podobnie, jak w przypadku iBasso IT03 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no ja raczej preferuje dźwięk żywy, angażujący , bezpośredni..mocno pobudzający no i tak jak piszesz zdecydowanie z przytupem :)

bo faktycznie w tym zestawie słysze fajną scene ,detale i separacje wszystkich dźwięków i to jest fajne ale kawałki które normalnie mają dużo energii na tych słuchawkach ją tracą i czegoś zdecydowanie brakuje.. wokal jest mało angażujący taki troche za suchy za sterylny jak dla mnie grają za mało rozrywkowo, nie dają tego kopa i wibracji zeby sobie poskakać , pobiegać, potanczyć :D cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Że też wcześniej na to nie wpadłem - UE triple.fi. Mam je co prawda w wersji custom, ale powinny spełniać ww. wymagania. Wersja custom przez idealny seal pewnie ma trochę więcej basu, ale z uniwersalną zapewne też będzie dobrze.

 

Problemy są dwa - ergonomia (nie każdemu dobrze leżą w uszach takie dziwolągi) i...dostępność.

 

KZ ZST jeszcze nie przyszły :( .

 

Słuchając vsonic gr07 cl. utwierdzam się tylko w przekonaniu, że raczej Ci nie podejdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności