Skocz do zawartości

oBravo - Japońskie słuchawki na Audio Video Show 2016


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

oBravo będą na naszym stoisku do odsłuchu na życzenie. Moim zdaniem bardzo ciekawe słuchawki, mające możliwość dostrojenia pod swoje własne potrzeby. Nie są to popularne słuchawki gdyż konstrukcyjnie są skomplikowanie i brzmieniem przypominają trochę Staxy.

Warto zapoznać się z marką.

 

Od targów w Monachium w tym roku jestem właścicielem modelu EAMT-3 - od kiedy je mam kompletnie odłożyłem na półkę duże słuchawki. Na dużych słucham tylko z obowiązku testowania innych sprzętów. Te maluchy zastąpiły mi całkowicie duże słuchawki.

 

Oprócz EAMT-3 będziemy mieli na stoisku ERIB - 2A oraz większe pełnowymiarowe HAMT-1, HAMT-3 AMT/DD hybrid headphones i HRIB-3 PMD/DD hybrid headphones

 

eamt-3w.jpgeamt.jpgobravo-erib-5a-2-660x371.jpgFullSizeRender_3.jpgobravo-01-e1428270012860.jpg

350x700px-LL-f817a618_hamt1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to jest? Hybrydy? Czyli elektrostaty + dynamiczny przetwornik, czy cuś? Jak to gra? Jakie są ceny?

Tu masz polską recenzję wokółusznch:

http://hifiphilosophy.com/recenzja-obravo-hamt-1/?caly-artykul=1

Jak zwykle, radzę czytać z przymrużeniem oka ;)

Poza tym, MP3store - super wiadomość!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności