Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Final LAB 2 na Audio Video Show 2016


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Final Lab II

 

Dane mi ich było posłuchać w Monachium. Cudo - fakt. Grały przepięknie, przepięknie wyglądały, doskonale leżały w uchu co nie zawsze sie udawało poprzednim modelom tego producenta. Wcale nie miałem wrażenia ograniczenia bo to przecież doki. Grały jak pełne nauszne otwarte słuchawki. Delikatnie przestrzennie i bardzo angażujące. Pozostaje kwestia ceny... pozwólcie, że ten aspekt przemilczę. Na pewno wszyscy którzy wykorzystują słuchawki do sprawiania sobie przyjemności muszą ich posłuchać. Zapraszamy.

 

 

final-lab2-pre-post.jpgCjIYHSAXEAQGJXJ.jpgChH5DIvVEAEX-DF.jpgfinal-audio-lab2-conception-5743039407e3a.jpgmonospace-final-audio-lab-II-2.jpgmonospace-final-audio-lab-II.jpg

17990zł za to cudo. Niezły odjazd :)

Pierwsze na świecie słuchawki wydrukowane na drukarce 3D i prawdopodobnie najdroższe obecnie produkowane słuchawki dokanałowe.

Limitowana seria słuchawek Final LAB II, wypuszczona przez japońską firmę w ilości zaledwie 200 sztuk. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii obróbki tytanu przy pomocy drukarki 3D, osiągnięto formę dotychczas niemożliwą do uzyskania.

Prawdziwe, miniaturowe dzieło sztuki. Oczywiście do posłuchania w naszej strefie słuchawkowej podczas Audio Video Show

https://www.facebook.com/406168479455031/photos/a.408471632558049.97197.406168479455031/1230484353690102/?type=3

 

41868-audio_video_show2016.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja:)

To może ja od siebie wygladem inspirują do piano forte x ,forte x-g osobiscie posiadam co tu duzo pisać są wyjątkowe czują jakby mialy duszę do określonych gatunków najlepsze jakie słyszałem a tylko w połączeniu z ak120 będę na show w Wawie i mam ogromną nadzieję na odsłuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jara kogoś to, że coś jest drogie? A same słuchawki powyżej są odpustowe.

Cóż, na pewno jest to coś ciekawego i innego niż standardowe konstrukcje :-) A wygląd jest kwestią gustu. Dla mnie są barokowe, a nie odpustowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dobrze powiedziane "barakowe"

Z "barakowe" się nie zgodzę, nie widzę nawiązań do historii wojskowości w tym designie, ale barok widzę jak najbardziej :-) W wiecznych piórach odpowiednikiem byłyby modele skeleton okazjonalnie trafiające się w Mont Blanc - drogie jak cholera i piękne jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

O, dobrze powiedziane "barakowe"

Z "barakowe" się nie zgodzę, nie widzę nawiązań do historii wojskowości w tym designie, ale barok widzę jak najbardziej :-) W wiecznych piórach odpowiednikiem byłyby modele skeleton okazjonalnie trafiające się w Mont Blanc - drogie jak cholera i piękne jak nie wiem co.

 

Autokorekta sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale traktuję trochę jako lokatę kapitału w ramach dywersyfikacji :)

 

Poza nielicznymi wyjątkami które można policzyć na palcach jednej ręki słuchawki to lokata ze zwrotem -50% ;)

 

 

Jest pewien mechanizm prawno podatkowy, który sprawia, że niekoniecznie, ale o tym nie wypada pisać publicznie na forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale traktuję trochę jako lokatę kapitału w ramach dywersyfikacji :)

 

Poza nielicznymi wyjątkami które można policzyć na palcach jednej ręki słuchawki to lokata ze zwrotem -50% ;)

 

 

Jest pewien mechanizm prawno podatkowy, który sprawia, że niekoniecznie, ale o tym nie wypada pisać publicznie na forum :-)

 

Czy według tego mechanizmu im droższe słuchawki tym lepiej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ale traktuję trochę jako lokatę kapitału w ramach dywersyfikacji :)

 

Poza nielicznymi wyjątkami które można policzyć na palcach jednej ręki słuchawki to lokata ze zwrotem -50% ;)

 

 

Jest pewien mechanizm prawno podatkowy, który sprawia, że niekoniecznie, ale o tym nie wypada pisać publicznie na forum :-)

 

Czy według tego mechanizmu im droższe słuchawki tym lepiej? ;)

 

 

 

Tak, albowiem jak potem masz uwolnić kapitał i się trzeba chrzanić z wystawianiem 100 towarów po 200 zł na sprzedaż, to się z tego robi firma handlowa, a nie uwalnianie kapitału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności