Skocz do zawartości

Audio Video Show 2016 wystawa słuchawek - Słuchawki KEF Space One (Po


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Porsche na Audio Video Show 2016

 

Teraz każdy z nas będzie mógł powiedzieć mam "Porszaka" :)

Ciekawe czy będą czerwone?

 

 

Słuchawki KEF Space One (Porsche Design) i KEF Motion One (Porsche Design)

O co chodzi? KEF wraz z Porsche zajęli się produkcją słuchawek. Jak to im wyszło przekonamy się w czasie warszawskiej imprezy,

 

 

900x900-space-one-06.jpg900x900-motion-one-01.jpglifestyle-porsche-design-kef-motion-one-1.jpg

 

Kef z Poesche oprócz słuchawek zrobili również głośnik BT. To co mnie interesuje najbardziej to cena tych urządzeń.

 

KEF-x-Porsche-Design-800x500_c.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche na Audio Video Show 2016

 

Teraz każdy z nas będzie mógł powiedzieć mam "Porszaka" :)

Ciekawe czy będą czerwone?

 

 

Słuchawki KEF Space One (Porsche Design) i KEF Motion One (Porsche Design)

O co chodzi? KEF wraz z Porsche zajęli się produkcją słuchawek. Jak to im wyszło przekonamy się w czasie warszawskiej imprezy,

 

 

attachicon.gif900x900-space-one-06.jpgattachicon.gif900x900-motion-one-01.jpgattachicon.giflifestyle-porsche-design-kef-motion-one-1.jpg

 

Kef z Poesche oprócz słuchawek zrobili również głośnik BT. To co mnie interesuje najbardziej to cena tych urządzeń.

 

attachicon.gifKEF-x-Porsche-Design-800x500_c.png

Służę uprzejmie

 

Kef Space One (nauszne) - 1815 pln

 

Kef Motion One (dokanałowe) - 1080 pln

 

Kef Gravity One (głośnik) - 1640 pln

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchał ktoś tych wokółusznych KEF'ów? W necie recenzji brak póki co, niestety, a słuchawki kuszą... Znając inne modele tej firmy, to raczej powinny zagrać i to na poziomie, a jak poprawiła się wygoda (względem nausznych M400/M500), to może być naprawdę nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności