Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe muzyka i rozmowa z telefonu max 250zł


bagnet123

Pytanie

Cześć,

Szukam słuchawek dokanałowych za max 250 zł. Będę korzystał z nich tylko na zewnątrz do słuchania muzyki z telefonu i do rozmów. Telefon to HTC ONE M7. Poprzednie jakie miałem to Plantronics BackBeat Go2, ale podczas niefortunnego zdarzenia rozjechał mi je samochód :(. Na co dzień w domu używam Creative Tactic 3D Alpha. Co do jakości dźwięku, to audiofilem ze słuchem absolutnym nie jestem, ale jestem w stanie słyszeć różnicę w słuchawkach. W tych soundblasterach mam troszkę za dużo bassu ale i tak są super. Podoba mi się brzmienie CAL'i i do tego bym dążył. Z tych plantronics'ów byłem zadowolony. Dźwięk nie był moim 10/10, ale były bezprzewodowe i wygodne. Teraz chcę na kablu, żeby znowu nie rozgromić przez głupotę. Muszą mieć mini pilot żeby chociaż odebrać i zakończyć rozmowę. Bardzo podobają mi się Phiaton ms200, ale o 200 zł za drogie jak dla mnie :(.

 

Podsumowując:

  • dokanałowe na kablu
  • pilot do sterowania (oby odebrać/zakończyć rozmowę, reszta fajna ale mniej znacząca)
  • dźwięk coś w stylu CAL'i (nie umiem twórczo i obrazowo opisywać próbki dźwięku :D)
  • przedział cenowy 0-250zł, mogą być używane, z całego świata (nie muszą być na już. mogę poczekać na przesyłkę)

 

Mam nadzieję, że pomożecie ^_^ .

Edytowane przez bagnet123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
...

  • dokanałowe na kablu
  • pilot do sterowania (oby odebrać/zakończyć rozmowę, reszta fajna ale mniej znacząca)
  • dźwięk coś w stylu CAL'i (nie umiem twórczo i obrazowo opisywać próbki dźwięku :D)
  • przedział cenowy 0-250zł, mogą być używane, z całego świata (nie muszą być na już. mogę poczekać na przesyłkę)

 

Mam nadzieję, że pomożecie ^_^ .

 

 

Kup sobie słuchawki od kompletu od HTC 10, na Allegro powinny być dostępne luzem. Spełniają wszystkie powyższe założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Remax RM-800MD.

Niedługo powinny być dostępne w Audioheaven na Allegro.

Skąd takie info? :)

 

A co do jakości to które lepsze, te Remax'y czy od HTC?

 

Bo te HTC10 kosztuja 60 zł na allegro. Dorównają słuchawkom za ~250?

Edytowane przez bagnet123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ktoś ma jakąś inną propozycję niż Remax RM-800MD? Myślę, że będę z nich zadowolony i prawdopodobnie je kupie. Polecicie coś, żeby skonfrontować :P ?

 

Jeszcze zapytam jak z tłumieniem tych Remax'ów? Bo wiem, że w Phiaton ms200 jest niskie, a ja chciałbym odcinające od świata :)

Edytowane przez bagnet123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności