Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja Sennheiser HD800S


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak :)

I myslę, że więcej by się znalazło.

 

Innymi słowy, z bardzo charakternych słuchawek, jakimi są HD800, w nowej odsłonie dostajemy coś, co charakteru nie ma.

Może dla osób nie mających kontaktu ze starszą wersją, taka koncepcja jest słuszna, bo przez to bardziej uniwersalna, ale dla mnie HD800s są poprostu nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :)

I myslę, że więcej by się znalazło.

 

Innymi słowy, z bardzo charakternych słuchawek, jakimi są HD800, w nowej odsłonie dostajemy coś, co charakteru nie ma.

Może dla osób nie mających kontaktu ze starszą wersją, taka koncepcja jest słuszna, bo przez to bardziej uniwersalna, ale dla mnie HD800s są poprostu nudne.

 

I chyba właśnie do takich osób Senn kierował ten model - które trochę boją się takich słuchawek i chciałyby zacząć z "gwarancją" bezpieczeństwa. Czy HD800S są nudne? Hmmm... jeśli już to może na dłuższą metę, ponieważ tyle ile miałem je u siebie dzięki p. Jarosławowi, nie zwróciły na siebie mojej uwagi w tym względzie. Bardziej zniekształceniami na basie.

 

Jeżeli zwykłe HD800 będą dostępne to jest to bardzo mądry ruch producenta :D

 

Cyt. z recenzji:

Sennheiser dobrze i roztropnie postąpił, że nie kazał nam szukać poprzednika po rynku wtórnym, zastępując go modelem S. To samo mógł zrobić Beyerdynamic, ale jak widać byli tak pewni swojego, że zagrali vabank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy HD800S są nudne? Hmmm... jeśli już to może na dłuższą metę, ponieważ tyle ile miałem je u siebie dzięki p. Jarosławowi, nie zwróciły na siebie mojej uwagi w tym względzie. Bardziej zniekształceniami na basie.

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem.

Najnudniejsze w tym towarzystwie :)

P1170009.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli zwykłe HD800 będą dostępne to jest to bardzo mądry ruch producenta :D

 

Cyt. z recenzji:

Sennheiser dobrze i roztropnie postąpił, że nie kazał nam szukać poprzednika po rynku wtórnym, zastępując go modelem S. To samo mógł zrobić Beyerdynamic, ale jak widać byli tak pewni swojego, że zagrali vabank.

 

ok, skupiłem się tylko na najważniejszym - sorry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności