Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Battlefield 1


Hakuri

Rekomendowane odpowiedzi

bf1.png




Gra już ktoś i chce się podzielić wrażeniami :D ?


Kto planuje kupić?



Mnie po tym co oglądałem na youtube strasznie kusi kupić w końcu coś w innym klimacie niż wojny przyszłości, kampania również zapowiada się ciekawie.


Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze będę testował dalej słuchawki to napiszę conieco(multi)

Najlepsza gra Dice od czasów Bad company 2 - testuję 10 godzinną wersję próbną na origin acces.

W końcu świetne audio eksplozji. Sam gameplay ciut szybszy od BF3. Wizualnie znakomicie.

Ja jednak nie mam specjalnie czas na granie i muszę wybierać, więc wybieram CIV 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kupiłem na ps4 ale dopiero wieczorem pogram, jak serwery nie padną ;)

na konsoli podobno słabo chodzi.

 

Ja na XBone nie narzekałem generalnie cały czas stały framerate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwałem się dzisiaj wcześniej z pracy żeby kupić BF1 zanim mi Mediaexpert zamkną :E I udało się! :P Gra zainstalowana i za chwilę zobaczę jak mój złom sobie z nią będzie radził.

 

Z premedytacją chciałem mieć wersję pudełkową, bo cyfrowe edycje są wygodne, ale czegoś im brakuje. Tak jak z czytaniem e-booków zamiast papierowych książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też na dniach się wybiorę bo mój wiejski LTE po przeprowadzce nie nadaje się do ściągania takich ilości ale rodzi się kolejny problem nie mam napędu w PC xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...Dzisiaj napęd kupisz za 1/3 ceny bf1 więc przyszykuj 200zł i kup sobie taki pakiecik :D

Od 3 lat gdy złożyłem tego PC pierwszy raz myślę, że jednak może by się przydał napęd.

 

Fajnie mieć wersję pudełkową albo kolekcjonerską w drewnianej skrzyni :D

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kolekcjonerkę,to raczej napęd będzie kosztować 1/30 ceny a nie 1/3 :D

Bez szaleństw :P ja tu się zastanawiam czy w ogóle kupić czy będzie czas i się nie znudzi tak szybko jak overwatch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hakuri

 

Kupuj i nawet się nie zastanawiaj. Ta gra klimatem I WŚ (jej brutalnością, śmiercią dookoła i taką beznadzieją, że zmuszeni zostaliśmy zabijać się nawzajem) po prostu miażdży. Do tego genialna oprawa graficzna (wyżyłowany już chyba na maxa Frostbite), taka, że niekiedy ma się ochotę podziwiać to, co widzi na ekranie (tyle, że dwie sekundy później już się nie żyje ;) ). I w końcu gra, którą po premierze nie okazuje się betą, do której musi wyjść z 10 patchy żeby się nie wysypywała i nie przycinała - panowie programiści przyłożyli się do optymalizacji z tego, co widzę u siebie.

 

Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na tą grę (a graczem jestem niedzielnym). Kupować i grać!

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomm czy nie przesadzasz aby? Ja grałem trochę w betę i jakoś mnie nie porwała. Teraz w ea acces sobie ją potestuje te 10h i z tego co widzę i słyszę to starczy mi te 10h na długo, bo serwery nie wyrabiają, jak to zawsze ma miejsce. Dziwnym trafem nikt nie potrafił przewidzieć, że będzie taki ruch. Serio???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kupiłem na ps4 ale dopiero wieczorem pogram, jak serwery nie padną ;)

 

na konsoli podobno słabo chodzi.

Pogralem z 40 minut w singla i ze 2 godziny w multi i swietnie chodzi. 64 graczy na napie i zadnych zauwazalnych przyciec. Niestety nie da sie zrzucic na laga jak Cie zabija :)

 

Multi bardzo dobry, brakuje mi troche tysiecy attachmentow na broni z battlefielda 4 ale skoro mozna szabelka z konia ciachac to jestem w stanie przymknac na to oko. Generalnie zaskoczki ani roczarowania nie ma. Kawal dobrego battlefielda, sprawdzona formula :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 2h w kampanię i średnio mi się podoba sama historia - strasznie naciągane. WW1 aż się prosi o poważne podejście do tematu, no ale czego tu wymagać, to Battlefield, ma być rozpierducha po prostu. Mniejsza z kampanią, grałem tylko dlatego, że multi nie działało wczoraj. Za to multi sprawdziłem już w becie i to taki Bad Company 2 na sterydach. Strasznie szybka akcja jest.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomm czy nie przesadzasz aby? Ja grałem trochę w betę i jakoś mnie nie porwała. Teraz w ea acces sobie ją potestuje te 10h i z tego co widzę i słyszę to starczy mi te 10h na długo, bo serwery nie wyrabiają, jak to zawsze ma miejsce. Dziwnym trafem nikt nie potrafił przewidzieć, że będzie taki ruch. Serio???

 

 

Weź pod uwagę to, że ja po prostu uwielbiam klimaty I/II WŚ. I w końcu się czegoś takiego doczekałem, bo od dłuższego czasu była z tym totalna posucha. Albo jakieś konflikty w naszych czasach, albo coś tam w przyszłości - nudy Panie, nudy na pudy. A mnie się marzyło coś z klimatem pierwszego CoD. Ja nie twierdzę, że BF1 jest wybitny, po prostu po BF3/4/Hardline wreszcie jakiś powiew świeżości w tej serii.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego postanowiłem sprawdzić, jak to teraz wygląda, ale nie zamierzam ryzykować :)

 

Sam bardzo się cieszyłem, że BF1 osadzony jest w WWI, bo też lubię akie klimaty. Beta mi pokazała, że jednak jakoś tego klimatu nie czuję, może to przez te pustynną mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy sie za miesiac ;) a tak serio do Battlefielda 4 wracam co kilka miesiecy i nadal bawie sie swietnie tutaj zapowiada sie podobnie ale kto wie jak bedzie.. generalnie nie odkryli kola na nowo bo czuc ze grasz w battlefielda ale z drugiej strony nie czujesz ze to zrobiony na odwal mod o nazwie hardline. Dla fanow battlefielda super ale przeciwnikow nie przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta mnie zawiodła niestety ale mimo wszystko zdecydowałem się kupić pełna wersję po poznaniu reszty map i jest świetnie. Nowe tryby gry które są przemyślane i wprowadzają zmiany w rozgrywce. Reszta map jest naprawdę ciekawa: wzgórza, lasy, tereny miejskie. Jedynie strzelania nie do końca jeszcze czuje ale to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności