Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja Burson Conductor V2+


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

 

Burson Conductor Virtuoso na PCM

 

3600 KT :o

 

http://allegro.pl/burson-conductor-virtuoso-i6604735670.html#thumb/3

już nie ma :)

i stówkę jeszcze opuścił miły człowiek

Czyli, że zyskalem pierwszeństwo do wykupu? Gratki, sam bym brał gdybym miał wolne 3.5k. :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no soloist zrobił na mnie świetne wrażenie, spodziewam się progresu

 

i też mi pasuje, że to nie będzie sabre

 

 

Burson Conductor Virtuoso na PCM

 

3600 KT :o

http://allegro.pl/burson-conductor-virtuoso-i6604735670.html#thumb/3

już nie ma :)

i stówkę jeszcze opuścił miły człowiek

Czyli, że zyskalem pierwszeństwo do wykupu? Gratki, sam bym brał gdybym miał wolne 3.5k. :)

albo konduktor albo szoloist, jeden na pewno idzie w świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje też.

Tylko poczekaj aż ja sprzedam!!! Porządek jakiś zachowaj :angry:.

 

PS. Co Wy się czepiacie tego sabra :ph34r:.

mi sabre do orto do końca nie pasuje, a chodzą mi ciągle po głowie he-6

 

soloist ma 2,5W, a cv 4W i bliżej mu, żeby zaspokoić he-6, a pcm jeszcze doda relaksu...

 

no a cv2+ to już 7,5 tys... i 8W... może kiedyś używkę trafię, bo na nowego tyle nie wydam

 

chyba maciux ma cv i sobie chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Co Wy się czepiacie tego sabra :ph34r:.

Sterylny dziad jest.

 

No, no, tylko se nie sterylny, kuna!!!

 

 

No to gratulacje też.

Tylko poczekaj aż ja sprzedam!!! Porządek jakiś zachowaj :angry:.

 

PS. Co Wy się czepiacie tego sabra :ph34r:.

mi sabre do orto do końca nie pasuje, a chodzą mi ciągle po głowie he-6

 

soloist ma 2,5W, a cv 4W i bliżej mu, żeby zaspokoić he-6, a pcm jeszcze doda relaksu...

 

no a cv2+ to już 7,5 tys... i 8W... może kiedyś używkę trafię, bo na nowego tyle nie wydam

 

chyba maciux ma cv i sobie chwali

 

Kurdę robił który obliczenia dla żon i kochanek?...tak btw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pcmy, cirrusy i niech strace burr browny moim zdaniem graja muzyke a przy sabre to ja sie zastanawiam czy maseczke na twarz zalozyc co by pacjenta o nazwisku Muzyka czyms nie zarazic a najchetniej to bym mu puls zmierzyl czy jeszcze zyw ;)

 

Mykupyku przelicza zlotowki na waty? :D cukrowa bierz, lekka to duzo nakupisz!

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Accuphase DC-901, a potem mi opowiedz jak brzmi Sabre. Ja już jestem zmęczony czytaniem o tym, jak to konstruktorom z Sabre nie wychodzi.

 

@audionanik, u Ciebie to nie sabre w DACu siedzi, prawda? :unsure: To nie może być Sabre. :ph34r:

Sławek kości podmienił :D i ściemnia, że sabre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nuforce Icon Hdp to dac na sabre i nie grał mi chudo czy sterylnie wręcz przeciwnie, był muzykalny. Nie ma reguły.

 

Edit Dzięki SlawekR za sprostowanie. To zmienia mój pogląd na dace na Sabre :P

Edytowane przez Thorin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nuforce Icon Hdp to dac na sabre i nie grał mi chudo czy sterylnie wręcz przeciwnie, był muzykalny. Nie ma reguły.

 

HDP nigdy nie był, nie jest i nie będzie na Sabre. To był marketingowy farmazon do potęgi N-tej. Nie wiem kto pierwszy zaczął go rozpowszechniać. Poza tym jak Kolega Adikadik słusznie zauważył, że trochę odbiegliście od tematyki wątku. Jak chcecie sobie podyskutować na temat kostek to sio założyć osobny temat. A już szczególnie jak ktoś chce powielać nieprawidłowe informacje, to tym bardziej nadaje się to do naprostowania w osobnej dyskusji.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś uważa, że sabre musi być suche, sterylne itp. to proponuję, żeby posłuchał oppo ha-2.

Żeby nie było, że ot to na brytyjskim amazonie można dostać nówke na 239 funtów.

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00U1PQVWU/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1479218358&sr=8-1&pi=SL75&keywords=oppo+ha-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dodatkowych uwag z mojej strony.

  • Na nowym optyku od ViaBlue udało mi się generalnie zrównać jakościowo z koaksjalem, z czego jestem przyznam zadowolony.
  • CV2+ działa bezproblemowo z driverami XMOS 3.20.0 (od Aune). Dają "ciekawe" efekty ponad fabrycznymi TUSB 2.24. Zachęcam do spróbowania.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. za recenzją:

 

 

 

Ponieważ sprzęt przyjechał jako niemalże nowy (bo mający zaledwie godzinę przebiegu), został standardowo poddany procesowi wygrzewania, podczas którego faktycznie dźwięk uległ zmianie na lepsze, głównie w zakresie głębi oraz dynamiki. Tonalnie nie zaobserwowałem specjalnych zmian. Jedynie też na sopranie udało się usłyszeć zniknięcie subtelnego wrażenia surowości. Sam Burson przestrzega, że proces wygrzewania się sprzętu może potrwać nawet kilka tygodni i niestety nie dane mi było tego potwierdzić w trakcie własne, krótkiej terminowo recenzji poza faktycznie słyszalnymi zmianami na samym początku w trakcie pierwszego dnia testów.

 

Na tym etapie mogę powiedzieć jedynie, że proces na razie obserwuję praktycznie identyczny w zachowaniu ze swoją sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten akapit, ale wolałem się jeszcze dopytać. :)

Ja natomiast obserwuję (póki co) mniejszy impakt na basie niż egzemplarz odsłuchowy, który to robił na mnie kolosalne wrażenie dynamiką, sprężystością i kontrolą.

Narazie jest poprawnie, ale z tego co pamiętam, jakby trochę brakuje. Np. Aune x7s (wygrzany) spisywał się nie gorzej.

 

Natomiast to co mnie urzekło od pierwszego taktu, to brzmienie talerzy perkusyjnych.

Nie potrafię opisywać dźwięku, ale to co dociera do mnie z górnego pasma, jest czymś tak realnym, że co chwila łapię gęsiaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności