Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do 500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje odtwarzacza muzycznego do 500zł.

Wymagania:

odtwarza flac

co najmniej 20GB

dobre zgranie z KEF M500

używany/nowy

 

Głównie słucham alternatywnego rocka. Jakieś propozycje ?

Edytowane przez ComeBack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z tymi dwoma telefonami ? Jaka jest przepaść pod względem jakości dźwięku htc do meizu. Telefon ma płynnie odtwarzać filmy na youtube i płynnie chodzić przy przeglądąniu internetu. Muzyki będę słuchał przed tidala. Htc m8 mogę kupić za 600zł a meizu za 720 oba 16GB, Z góry dzięki za odpowiedź

 

 

Zdecydowanie M8, Meizu może minimalnie lepszy dźwiękowo, ale w każdym innym aspekcie, jako telefon/smartfon, M8 go leje na łeb. Jeśli więc nie zamierzasz tam podłączać hiper-super-duper słuchawek 5 razy droższych od telefonu, to M8 starczy aż nadto. Tylko sprawdź jak stary egzemplarz, bo tam bateria niewymienna i lepiej żeby nie była wyrąbana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M8 fajny dźwiękowo, jak modyfikacje Ci nie straszne to można wyciągnąć z niego sporo, np modem użytkownika ZeroInfinity. Co do sprzedawców to porównuj, niektórzy są porządną firmą która oferuje serwis w PL a inni to typowi ****iarze oferujący "pośrednictwo", sporo można poczytać a sam sprowadzając kilka różnych telefonów miałem z nimi pod górkę. Cena 600zł, ale dolicz do tego opłaty, bo sprzedawca zwala ten obowiązek na kupującego. Co do samego brzmienia to gra ciepło, sgs 1 i 3 w porównaniu do niego są zdecydowanie jaśniejsze ale mają też dużo mniej mocy. Z dokanałowych to mi fajnie zgrywa się z soundmagic e10v2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M8 fajny dźwiękowo, jak modyfikacje Ci nie straszne to można wyciągnąć z niego sporo, np modem użytkownika ZeroInfinity. Co do sprzedawców to porównuj, niektórzy są porządną firmą która oferuje serwis w PL a inni to typowi ****iarze oferujący "pośrednictwo", sporo można poczytać a sam sprowadzając kilka różnych telefonów miałem z nimi pod górkę. Cena 600zł, ale dolicz do tego opłaty, bo sprzedawca zwala ten obowiązek na kupującego. Co do samego brzmienia to gra ciepło, sgs 1 i 3 w porównaniu do niego są zdecydowanie jaśniejsze ale mają też dużo mniej mocy. Z dokanałowych to mi fajnie zgrywa się z soundmagic e10v2.

Piszą że nie ma żadnych dodatkowych opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę kupował HTC nowego sprowadzanego z Azji na polskiej stronie. Słuchawki to Kef M500

 

One nie są nowe, na 99% to odnawiane telefony w nowych obudowach, do tego nieoryginalnych zamiennikach. Stąd taka cena. Ja bym się trzymał z daleka od takich "okazji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ultragsm.pl/pol_m_HTC_HTC-ONE_HTC-One-M8-443.html

 

Nic złego o tej firmie nie przeczytałem, więc nie wiem. Przemyślę sprawę. Na 100% są to refurby ? pisałem do nich maila i potwierdzili że są to nowe telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej spodobał mi się ten fragment:

 

"6) Czy muszę zapłacić cło?

 

- Drogi kliencie, zamawiając towar do siebie z poza terenów EU jesteś jego importerem. Cena towaru podana w sklepie jest ceną ostateczną i nie jesteś zobowiązany do pokrywania żadnych dodatkowych opłat. Towar z telefonem, który nadawany jest do Ciebie to pojedyncza, mała paczka o niewielkiej wartości. Nie jest to import całego kontenera przeznaczonego do dalszej sprzedaży i handlu. Kupiony przez Ciebie towar zamawiamy jest do celów prywatnych i na użytek osobisty w związku z czym nie powinien podlegać on żadnym dodatkowym opłatą i odprawą celnym."

 

Musisz doliczyć VAT, oczywiście może się zdarzyć, że się uda, ale bierz to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

&5 regulaminu

23. Przed doręczeniem przesyłki urząd celny może kontaktować się z adresatem w celu dokonania odprawy celnej przesyłki. Sytuacja taka ma miejsce tylko w stosunku do około 1-2% wszystkich przesyłek. Klient jako importer towaru zobowiązany jest do zapłacenia opłaty celnej 23% wartości towaru bądź nie odbierania przesyłki i uzyskania zwrotu za towar.

 

Cudów nie ma, nikt nowego telefonu nie sprzedaje za połowę ceny rynkowej, nawet od Chińczyków.

Jeszcze kilka dni temu na ich stronie w kontaktach nie było adresu firmy w Krakowie teraz dopisali nr i ulicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ultragsm.pl/pol_m_HTC_HTC-ONE_HTC-One-M8-443.html

 

Nic złego o tej firmie nie przeczytałem, więc nie wiem. Przemyślę sprawę. Na 100% są to refurby ? pisałem do nich maila i potwierdzili że są to nowe telefony

 

Jak wyżej, Chińczycy skupują stare słuchawki, pakują w nowe obudowy zamienniki, które produkują w swoich fabrykach i puszczają przez net do ludzi. Te "firmy" to tylko zamawiają w Twoim imieniu i na Twoje dane, tylko w cenie dorzucają sobie marżę niewielką. A jak Cię celny dopadnie to Twój problem. Ich to nie obchodzi. Bo to nie oni kupili tylko Ty.

 

I nie wiem co chciałbyś usłyszeć złego czy dobrego o takim pośredniku, ta firma nic nie sprzedaje tak naprawdę. Tylko pośredniczy. Dla mnie wystarczy, że na stronie tzw. "firmy" są takie babole ortograficzne "dodatkowym opłatą i odprawą celnym". I to nie jest z translatora, to analfabetyzm w czystej postaci. Obsługa posprzedażna zapewne jest na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ultragsm.pl/pol_m_HTC_HTC-ONE_HTC-One-M8-443.html

 

Nic złego o tej firmie nie przeczytałem, więc nie wiem. Przemyślę sprawę. Na 100% są to refurby ? pisałem do nich maila i potwierdzili że są to nowe telefony

Broń Cię Boże brać od takich firm i takie telefony, za zwyczaj tym telefonom brakuje dodatkowych anten, powłok na ekranach, niespasowane obudowy, brak dodatkowych mikrofonów.. Po prostu nie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten 1-2% to bym... :D Nie ma takiej możliwości, ten 1% może działać w drugą stronę, czyli taka jest szansa na puszczenie paczki. Mi brak cła udał się w przypadku audiotraka i 2 dac, ale to wyjątki i możliwe, że wtedy nie przekroczyłem stawki od której naliczają akcyzę i cło. Towar może być oznaczony jako Low Value albo Gift ale patrząc realnie który celnik puści taki telefon :P Będzie jak u mnie z HTC One X+, zatrzymają na granicy, miałem wysłać skan faktury jak otrzymałem e-mailem a jak nie ma to strone aukcji z podaną wartością itd. aby mogli naliczyć opłaty. HTC M8 ja bym brał w PL, w każdym razie polecam i odradzam nieco tańszego E8.

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc ! Dobrze, że przed zakupem spytałem się o Waszą rade :D

Tylko teraz nie mam kompletnie co mogę kupić do tych 800zł może osobno grajka i telefon będzie trzeba pomyśleć. Chyba że macie jakieś propozycje

Edytowane przez ComeBack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż stówkę i kup sobie m8 w Polsce.

Oczywiście mówię o nowym z gwarancją

Nie mogę go znaleźć w tej cenie. Na olx widzę, że mogę dorwać M9 na gwarancji

Edytowane przez ComeBack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huawei jest cienki jak **** węża, nie polecam zarówno P7, P8 i P8 Lite. M9 lepszy dźwiękowo na słuchawkach, głosniki ładniej grają ale są cichsze niż te w M8. Jak chińczyki Ci nie straszne to może poczytaj o Vivo, mają w ofercie dobrze grające modele, sam się na jednego czaje.

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności