Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zapowiedzi i newsy Strefa Słuchawek 2016


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Bardzo proszę kolegów forumowiczów o umieszczanie tu newsów i zapowiedzi bezpośrednio związanych z naszą forumową Strefą Słuchawek na AudioVideoShow 2016. Niech się coś dzieje :)

 

Mój pierwszy news to oczywiście:

 

MC4yNTQzNjcwMCAxNDc0MjgwODkw.jpg

 

Nie każdy miał okazję słuchać flagowych Sennheiserów w czasie ubiegłorocznej warszawskiej premiery więc warto to zrobić właśnie teraz. Nie sądzę aby gdzieś indziej byłaby możliwość odsłuchu najdroższego zestawu słuchawkowego na świecie.

 

Najdroższe słuchawki świata !

 

250.000zł. Tyle obecnie kosztują najdroższe słuchawki świata - Sennheiser Orpheus, których będzie można posłuchać na Audio Video Show. Gdy w 1991 zadebiutowała na rynku ich pierwsza wersja, wprawiły cały audiofilski świat w ekscytację połączoną z niedowierzaniem. Elektrostatyczne przetworniki, dedykowany lampowy wzmacniacz, no i ta ... cena. Bugatti Veyron świata słuchawek.

 

Powstanie zaledwie 300 kompletów tych słuchawek. Jeden z nich będziemy mieli na Audio Video Show. Oczywiście do posłuchania.

 

Stadion PGE Narodowy, sala 141

 

 

 

 

https://audioshow.pl/Hksd,tegoroczne_atrakcje.html:

Jedyna w Polsce wystawa słuchawek !

 

 

Razem z ludźmi z największego forum słuchawek w naszym kraju - forum.mp3store.pl – organizujemy największą w Polsce wystawę słuchawek. To nasz swoisty event w evencie. W kilku salach stadionu PGE Narodowy zgromadziliśmy ponad 25 wystawców, którzy pokażą słuchawki blisko 50 różnych producentów. Pokażemy słuchawki od 300zł do 250 tys zł, w tym 10 najdroższych modeli słuchawek świata. Oczywiście zgodnie z tradycją Audio Video Show – każdej pary słuchawek będzie można posłuchać !

 

Stadion PGE Narodowy, strefa słuchawek

Edytowane przez Superata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie poslucham i porównam jak się mają Focal Utopia i Elenear wzgledem siebie oraz jak ma sie do nich Fostex TH900MKII.

Jestem ciekaw czy cena modelu Utopia jest adekwatna do tego co pokażą te słuchawki.

 

focal-headphones.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie w IEM-ach w domu siedzieć ;)? Na Head-Fi gdzie tam na wszystko jest hype wrażenia były bardzo umiarkowane, gdzie iSine traktowano jako ciekawostkę, bo zastosowanie to ma wąskie.

90% mojego słuchania w ogóle to iemy w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będziecie w IEM-ach w domu siedzieć ;)? Na Head-Fi gdzie tam na wszystko jest hype wrażenia były bardzo umiarkowane, gdzie iSine traktowano jako ciekawostkę, bo zastosowanie to ma wąskie.

90% mojego słuchania w ogóle to iemy w domu.

no to staxy się kurzo... czyli trzeba podjąć męską decyzję i... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

u FAD będą LAB 2 - to bardzo drogie kanałówki wykonane w druku 3D z pyłu metalowego (?), ale raczej nie najdroższe :)

 

500x1000px-LL-802123f6_LAB-II-1.png

Słuchałem ich w Monachium - dla mnie bomba :) i wreszcie leżą w uchu :)

A jak to jest z dokami, trzeba mieć swoje gumki? Jakoś średnio mi się widzi pakować słuchawki po kimś.

To już kwestia obsługi danego stoiska, u nas gumki będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja chętnie poslucham i porównam jak się mają Focal Utopia i Elenear wzgledem siebie oraz jak ma sie do nich Fostex TH900MKII.

Jestem ciekaw czy cena modelu Utopia jest adekwatna do tego co pokażą te słuchawki.

 

attachicon.giffocal-headphones.jpg

 

 

Moje osobiste zdanie jest takie, że jakby to nie zagrało, żadne słuchawki nie są warte 18k. Eleary chętnie sprawdzę, Utopia mnie nie interesuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u FAD będą LAB 2 - to bardzo drogie kanałówki wykonane w druku 3D z pyłu metalowego (?), ale raczej nie najdroższe :)

 

500x1000px-LL-802123f6_LAB-II-1.png

strach kupować, bo kobieta na kolczyki zabierze...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u FAD będą LAB 2 - to bardzo drogie kanałówki wykonane w druku 3D z pyłu metalowego (?), ale raczej nie najdroższe :)

 

500x1000px-LL-802123f6_LAB-II-1.png

strach kupować, bo kobieta na kolczyki zabierze...
Na zmianę, jeden dzień Ty, jeden ona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że będzie DX200? Jeśli tak to będzie petarda, bo chyba jeszcze nikt go nie dotykał, poza iBasso.

 

 

 

Dostaniecie pierwszy raz do ręki nowości od iBasso. Odtwarzacz iBasso DX200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u FAD będą LAB 2 - to bardzo drogie kanałówki wykonane w druku 3D z pyłu metalowego (?), ale raczej nie najdroższe :)

 

500x1000px-LL-802123f6_LAB-II-1.png

strach kupować, bo kobieta na kolczyki zabierze...

 

Na Eardrummerze więcej linków, ale wrzucę filmik z procesu produkcyjnego, robi wrażenie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=aZkT-e6EIw8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jesteś pewien, że będzie DX200? Jeśli tak to będzie petarda, bo chyba jeszcze nikt go nie dotykał, poza iBasso.

 

 

 

Dostaniecie pierwszy raz do ręki nowości od iBasso. Odtwarzacz iBasso DX200

 

Mamy potwierdzenie z iBasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności