Jump to content
  • Similar Content

• By Aircenx
      Cześć!
      Potrzebuje słuchawek nausznych. Poszukuję czegoś w cenie do 150zł. Stawiam głównie na wygodę. 
       Szukam czegoś do gier MMORPG, nie gram w fpsy, ale głównie też do słuchania muzyki, rock, pop, industrial metalowy. 

Myślałem nad ISK HP2011/Superlux HD330
      Ale kompletnie się na słuchawkach nie znam.
      Proszę o pomoc
    • By detlef401613
      Witam

Poszukuje dobrych słuchawek dokanałowych z mocnym i głębokim basem do 100zł. Ogólnie to słucham Trapu, Rapu z basem (scarlx, migos, rich the kid, lil pump, future i innych, trapnation, wszystko tego typu) oraz różnych klubowych nutek.
      Za bardzo nie znam się na słuchawkach dlatego proszę o pomoc ?
      Posiadałem słuchawki edifier h280 ale po pół roku obfitego słuchania się rozpadły.
      Z góry dziękuję ?

Mam na oku takie, jak cos to komentujcie dlaczego poszczegolne odrzucacie  :
      -XDUOO EP1 
      -Snab Overtone EP-101M v3
      -NuForce NE-600X
      -Audictus Explorer
    • By detlef401613
      Witam

Poszukuje dobrych słuchawek dokanałowych z mocnym i głębokim basem do 100zł. Ogólnie to słucham Trapu, Rapu z basem (scarlx, migos, rich the kid, lil pump, future i innych, trapnation, wszystko tego typu) oraz różnych klubowych nutek.
      Za bardzo nie znam się na słuchawkach dlatego proszę o pomoc ?
      Posiadałem słuchawki edifier h280 ale po pół roku obfitego słuchania się rozpadły.
      Z góry dziękuję ?

Mam na oku takie, jak cos to komentujcie dlaczego poszczegolne odrzucacie  :
      -XDUOO EP1 
      -Snab Overtone EP-101M v3
      -NuForce NE-600X
      -Audictus Explorer

• By Om3nov
      Witam, szukam głośników, kolumn do komputera (albo wzmacniacz + kolumny, nie wiem co lepsze, nie znam się w ogóle) do 850zł, zależałoby mi, żeby zagrało to możliwie dobrze (o ile to w ogóle możliwe) na karcie dźwiękowej wbudowanej w płytę główną, interesuje mnie zestaw 2.0 ewentualnie 2.1 (tutaj też nie wiem na co się zdecydować, więc liczę, że ktoś coś doradzi) w przyszłości planuję dokupić jakiegoś sensownego DACa, jeśli ma to znaczenie dla sprawy, kolumny/głośniki mają stać docelowo na biurku, na codzień słucham rapu/rocka. Jestem otwarty na wszelkie rady. 

Zastosowanie to głównie gry oraz muzyka. Pokój to jakieś 13m2
    • By FewClover
      poszukuję słuchawek z bardzo mocnym basem (zamkniętych) do 300-400zł chce słuchać na nich muzyki typu- electro oraz dubstep czasami hip hop, prosiłbym o najpewniejsze zakupy 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy