Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
spid1005

Słuchawki dokanałowe (~200zł).

Question

Witam, szukam słuchawek dokanałowych ~200zł.

Przeznaczenie: Muzyka.

Urządzenie: telefon Huawei Mate 8.

Na czym mi zależy: Oczywiście na czystym dźwięku i dobrym mocnym basie.(mam nadzieje ze moge tego oczekiwac po sluchawkach za 200zł).

Muzyka której słucham to Trap typu:

Mniej wiecej tego typu muzyki słucham.

Jakie słuchawki były by odpowiednie i z których byłbym zadowolony ?

Edited by spid1005

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Poleciłbym Ci soundmagic e10 v2 które oferują głębokie zejscie na niskie dźwięki, które w rapie będą mile widziane. Nie są przebasowione na szczęście więc nie zamulą Cię a kosztują koło 150zł

• 0

Nie miałem styczności ze zbyt wieloma modelami IEMów, ale mogę się wypowiedzieć na temat mojego ostatniego nabytki, Ostry KC06A. W Polsce znajdziesz je w kwocie 250 złotych.

Przede wszystkim świetne do gatunków o których wspominasz: trap, rap, pokrewnych w preferencjach tonalnych metal i elektronika. Praktycznie zerowy koc, średnica nie jest wycofana choć dominuje dość masywna linia basowa. Tony wysokie grają drugie skrzypce, a co do sceny - płytko i szeroko, przynajmniej moim zdaniem. Wymienne tipsy pozwalają ciut dociążyć niskie tony, choć mi ich jakoś nie brakowało.

Nigdy nie słuchałem tego Huaweia, ale, o ile jest to w miarę neutralne/jasne źródło, to może wyjść całkiem przyjemna kombinacja.

• 0

Poleciłbym Ci soundmagic e10 v2 które oferują głębokie zejscie na niskie dźwięki, które w rapie będą mile widziane. Nie są przebasowione na szczęście więc nie zamulą Cię a kosztują koło 150zł

Właśnie nie słucham rapu w ogóle a trapu :). No chyba że te soundmagic e10 v2 właśnie pasują do muzyki którą podałem w pierwszym poście. Przeanalizuje je, ponieważ Yenna podał słuchawki które są za ~260zł czyli przekraczają określoną kwotę(ale zastanawiam się nad nimi).

Edited by spid1005

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By detlef401613
      Witam

Poszukuje dobrych słuchawek dokanałowych z mocnym i głębokim basem do 100zł. Ogólnie to słucham Trapu, Rapu z basem (scarlx, migos, rich the kid, lil pump, future i innych, trapnation, wszystko tego typu) oraz różnych klubowych nutek.
      Za bardzo nie znam się na słuchawkach dlatego proszę o pomoc ?
      Posiadałem słuchawki edifier h280 ale po pół roku obfitego słuchania się rozpadły.
      Z góry dziękuję ?

Mam na oku takie, jak cos to komentujcie dlaczego poszczegolne odrzucacie  :
      -XDUOO EP1 
      -Snab Overtone EP-101M v3
      -NuForce NE-600X
      -Audictus Explorer
    • By detlef401613
      Witam

Poszukuje dobrych słuchawek dokanałowych z mocnym i głębokim basem do 100zł. Ogólnie to słucham Trapu, Rapu z basem (scarlx, migos, rich the kid, lil pump, future i innych, trapnation, wszystko tego typu) oraz różnych klubowych nutek.
      Za bardzo nie znam się na słuchawkach dlatego proszę o pomoc ?
      Posiadałem słuchawki edifier h280 ale po pół roku obfitego słuchania się rozpadły.
      Z góry dziękuję ?

Mam na oku takie, jak cos to komentujcie dlaczego poszczegolne odrzucacie  :
      -XDUOO EP1 
      -Snab Overtone EP-101M v3
      -NuForce NE-600X
      -Audictus Explorer

• By Om3nov
      Witam, szukam głośników, kolumn do komputera (albo wzmacniacz + kolumny, nie wiem co lepsze, nie znam się w ogóle) do 850zł, zależałoby mi, żeby zagrało to możliwie dobrze (o ile to w ogóle możliwe) na karcie dźwiękowej wbudowanej w płytę główną, interesuje mnie zestaw 2.0 ewentualnie 2.1 (tutaj też nie wiem na co się zdecydować, więc liczę, że ktoś coś doradzi) w przyszłości planuję dokupić jakiegoś sensownego DACa, jeśli ma to znaczenie dla sprawy, kolumny/głośniki mają stać docelowo na biurku, na codzień słucham rapu/rocka. Jestem otwarty na wszelkie rady. 

Zastosowanie to głównie gry oraz muzyka. Pokój to jakieś 13m2
    • By FewClover
      poszukuję słuchawek z bardzo mocnym basem (zamkniętych) do 300-400zł chce słuchać na nich muzyki typu- electro oraz dubstep czasami hip hop, prosiłbym o najpewniejsze zakupy 
    • By FreshOne
      Witam. Potrzebuję pomocy osoby która słuchała zarówno słuchawek AKG K518 oraz Encore Rockmaster Live, wszystkie inne proszę o wyjście z tej strony naprawdę.
      Czy moglibyście napisać jak rózni się dźwięk w tych słuchawkach? Chodzi mi bardziej o średnicę i treble, bo basu więcej mają AKG to wiem a że obie pary jakościowo mają OK to więcej wiedzieć mi nie trzeba. Pragnę więc wiedzieć jak w tych słuchawkach brzmi średnkca tzn czy w AKG nie jest przyćmiona basem i czy wysokie tony są raczej suche czy melodyczne, preferuję te drugie. Dziękuję z góry za pomoc, informacje te być może zmienią moje życie?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy