Skocz do zawartości
  • 0

Beats Mixr za 499 - warto czy nie?


Pirzu

Pytanie

Cześć.

Od razu na start powiem, że jestem rzadko tu a przeczytałem już tematy z roku 2012 o tych słuchawkach. Nie mniej chce osobiście zapytać.

 

Nie chodzi mi też o opinie ludzi którzy bazują na opiniach innych 'beatsy to dno lepiej coś innego' bo tu nie chodzi o to.

 

Była promocja teraz na mixr i można było kupić za 499. Kupiłem i kurde.. Grają lepiej niż moje xb700. Cieplej, częściej i głośniej.

 

Moje pytanie brzmi czy za te 499 nowki są warte? Bo za 1000 nie kupiłbym nigdy ale tak to kusi. Słucham teraz Podsiadło i aż chce się słuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Słuchawki są warte tyle, ile ktoś chce za nie zapłacić, dlatego niektórzy kupują Orfeusze...

Porównanie do XB700 nie jest zbyt szczęśliwe...

Spróbuj przesłuchać możliwie kilku modeli w tej cenie, wtedy wyrobisz sobie opinię. Osobiście za 500 zł wolałbym używane amperiory są w komisie: http://forum.mp3store.pl/topic/141440-sennheiser-amperior-silver/?hl=amperior

Edytowane przez badyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tyle, że raczej oscyluje w nowych słuchawkach i zależy jednak mi troszkę na wyglądzie. Nie mówię że muszą być to beatsy, ale np sony mdr-100aap lub mdr-1rb - te jak wypadaja?

 

Nie szukałem słuchawek, ale ze była promocja, to wziąłem. A że grają dobrze, to mówię już się zagłębie w temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam, ale nie rozumiem o co ci chodzi.

Kupiłeś słuchawki i teraz pytasz się, jak wypadają one w porównaniu z innymi.

Wybacz, ale chyba odwrotną kolejność powinieneś był przyjąć.

Amperiory mają bdb wygląd jeśli ci się nie podobają to masz HD25 II za 700 zł nowe i one zjadają na śniadanie wszystkie beatsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Badyl, byla po prsotu promocja. Myslalem, ze to blad sklepu z kodem rabatowym ale jednak nie :) Wiec dlatego kupilem, pozniej sluchalem, bija na glowe moje mdrxb700 dlatego tez zalozylem temat, zeby zaglebic sie w temacie :)

Powiem tez szczerze, ze jako jestem 'fanem' sony, jest w ich ofercie cos godnego uwagi, czy trzeba szukac u innych proudcentow? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też jestem fanem sony, choć nie słuchawek, mimo ich świetnego wyglądu i wykonania.

Jedyne sony, które polecam z czystym sercem to mdr-z1000, ale są trudno dostępne i musiałbyś się pobawić z napędzeniem ich. No i oczywiście R10 :-).

Z odsłuchem Sony nie ma problemu, wybierz się do jakiegokolwiek centrum sony i tam popróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z odsłuchem Sony nie ma problemu? A to coś się zmieniło i pozwalają podłączać własne źródło? Gdzie nie trafiam na Soniacze (sklepy Sony, MM, Saturn), to te są "zablokowane" innymi Soniaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze mówiąc to nie jest trudno zabrzmieć lepiej od XB700... A jeśli mówimy o słuchawkach za 499zł z promocji (normalnie 800-900) to ciężko w ogóle o tym dyskutować :) Ogólnie do Beatsów mam bardzo mieszane uczucia, bo według mnie ich normalna cena jest spokojnie 2-3 razy za wysoka, ale słuchając niektórych modeli można im chwilę poświęcić.

 

Te słuchawki to głównie marka i to właśnie kupujesz. Dobry dźwięk jest do nich dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z odsłuchem Sony nie ma problemu? A to coś się zmieniło i pozwalają podłączać własne źródło? Gdzie nie trafiam na Soniacze (sklepy Sony, MM, Saturn), to te są "zablokowane" innymi Soniaczami.

W salonach Sony nigdy nie maiłem problemu z podłączeniem swoich źródełek.

Hmmm ... Ciekawe czy to nie zależy po prostu od pracowników w danym sklepie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności