Jump to content
Jakub12091

Dobry fps multi, który odpali na lapku

Recommended Posts

Odkopię i poprę kolege wyżej, Bad Company 2 jest mega klimatyczny!

Teamowe deatchmacze na trybie Hardcore to miód, w żadnego Battlefielda się tak fajnie nie grało :)

Też polecam BF:BC2 i CS:S :) nie aż tak obciążające komputer FPSy (zwłaszcza CS), a casualowo dają dużo funu.

Edited by trubul

Ja i kilkanaście osób wciąż gramy w ut2004, nawet serwer sobie kupiliśmy. Co więcej, nawet zrobiliśmy turniej. :D

Jakby ktoś chciał to zapraszam na PM :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By SSJ Maro
      Witam szukam słuchawek do 1000zł, przegladalem tysiac stron internetowych i nie moge sie zdecydować..
      Słuchawki maja byc przeznaczone tylko do gier FPS typu: CS, Rainbow Six jak najlepszy dzwiek 7.1 co do tej ceny + mikrofon nie musi byc idealny byleby dac info druzynie.
      Aktualnie przez cztery lata posiadalem Razer Kraken 7.1 w sumie bylem zadowolony ale czas na zmiany bo juz sa troszke zniszczone.
      Zastanawialem sie nad sluchawkami Asus STRIX 7.1 tylko dlatego ze maja niby osobne glosniczki w kazdym nauszniku ale sporo negatywnych opini co do tych sluchawek wiec juz mam metlik w glowie.
      Jakie sluchawki polecacie do tej ceny?
      Dziekuje za odpowiedzi
    • By luq-88
      Witam wszystkich!
      Szukam słuchawek do laptopa (integra z MacBook Pro, w przyszłości możliwa zew. karta albo DAC), a czasem do telefonu (iPhone SE). Nie jestem jeszcze w 100% pewien czy na kablu czy bez, ale na podstawie doświadczeń z Sony MDR-AS600BT (jak raz się sparują z kompem to nie idzie przełączyć ich na telefon - trzeba wyłączać bluetooth w jednym z urządzeń; swoją drogą problemu nie zaobserwowałem z JBL charge 3, który hula z kilkoma urządzeniami), które nie potrafią współpracować z kilkoma urządzeniami na raz zastanawiam się czy cytując klasyka "I’m not too old for this sh*t".

Słuchawki głównie do muzyki, czasem gier (czy opóźnienie z Bluetooth nie będzie przeszkadzało?). Jeśli chodzi o muzykę to głównie elektroniczna (trance, deep house, etc.), rzadziej rock, od święta jakiś hh.

Zależy mi, żeby słuchawki były wygodne przez osobę noszącą okulary - nie uciskały zbyt mocno itp.

Wstępnie wytypowałem następujące modele:

Kabel:
      - Creative Aurvana Live! 
      - Sennheiser HD 2.30 / HD 2.20S
      - Sennheiser HD 4.20S
      - SteelSeries Siberia V3 (mierzyłem w sklepie, bardzo wygodne, lekkie, ale pewnie zagrają najgorzej)

Bez kabla:
      - Philips SHB7150FB/00
      - MEE Audio Matrix2
      - JBL E45BT
      - MARSHALL MAJOR II BLUETOOTH
      - SONY MDR-ZX770BNB (trochę ponad budżet, ale jeśli naprawdę warto to można rozważyć)
      - NOONTEC ZORO WIRELESS
      - AUDIO-TECHNICA ATH-AR3BT (podobnie jak Sony)

Budżet: ok 350zł, ale jeśli warto dopłacić te 50-80zł to jakoś to przełknę ;).

Co polecacie?
    • By BitWolf
      Witam!
      Jestem w trakcie zakupu słuchawek VModa M100.
      Chciałbym do nich zakupić wzmacniacz słuchawkowy by móc wycisnąć z nich jak najwięcej korzystając z telefonu (LG Spirit, niedługo Z3 Compact) i laptopa (Microsoft Surface Pro 3). Głównym zastosowaniem będzie słuchanie muzyki, a dokładniej muzyki elektronicznej. Jednakże mam pewien problem i nie mogę nigdzie znaleźć bezpośredniej odpowiedzi. M100 to słuchawki niskoomowe (32 Ohm) i z pewnością nie wymagają żadnego napędzania. Dlatego też chciałbym zapytać czy zastosowanie wzmacniacza polepszy jakość dźwięku tych słabych zintegrowanych układów powyższych urządzeń? Szukam po prostu rozwiązania które mógłbym zastosować zarówno w telefonie jak i laptopie, stąd to pytanie.
      Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy