Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
zOrg

Momentum M2 i SM HP150 - prośba o porównanie

Question

Hej,

jestem zainteresowany dwoma powyższym słuchawkami.

Momentum 2 (over ear) odsłuchałem chwilę w Saturnie a Soundmagic-i (na podstawie recenzji), też powinny mi pasować.

Czy mógłby ktoś, kto miał obie pary, krótko napisać jakie są Soundmagic-i w porównaniu do Momentum?

z góry dziękuję

Olek

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Grzegorz87
      Witam wszystkich.
      W dniu dzisiejszym moje słuchawki przestały grać. Przeszukałem internet, ale chyba nikt podobnego problemu nie miał co ja i niestety nic nie udało mi się znaleźć. Dlatego zwracam się z do Was o pomoc.
      Sprawa jest o tyle dziwna, gdyż słuchawki łączą się z telefonem, ale nic nie słychać. Na dodatek na przyciskach świeci się ciągle czerwona dioda czy słuchawki są włączone czy nie.
      Może ktoś z Was ma jakiś pomysł co może być przyczyną zablokowania dźwięku i czy jakoś da rade zresetować słuchawki prócz czekania aż bateria się rozładuje czy zostaje mi tylko serwis.
      Pozdrawiam
      G.

• By Belizariusz77
      Dzisiaj podczas ładowania słuchawki SoundMagic E10BT zaczęły się topić ( palić ). Niestety gdy zauważyłem i poczułem że plastik się topi - pilot uległ zniszczeniu a tym samym cały zestaw E10 BT uległ uszkodzeniu 😭. Poniżej załącznik i zdjęcie. Także posiadacze  uważajcie. Ładowarka to AUKEY PA-T2 ( od dwóch lat używana do ładowania Fiio X1, Shanling M0, Iphone 6s ), więc nie jest to tani "no name"  

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy