Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe ~200zł do cięższego brzmienia


Murgenn

Pytanie

Witam wszystkich na forum ;)

Tak jak stoi w temacie, poszukuje słuchawek dokanałowych do słuchania cięższej muzyki (Metallica, Anthrax, Billy Talent, Steel Panther, takie klimaty) do około 200zł. Słucham głównie na zewnątrz, jak gdzieś idę, jadę rowerem itd., dlatego lepiej, by dobrze tłumiły otoczenie. Słuchawki podłączam do Sony Xperii Z, korzystam z Powerampa na presecie rockowym. Jakość plików to w większości .flac, lub dobre .mp3 Moje aktualne słuchawki to Sennheiser CX 300-II kupione jakoś 4 lata temu. Jestem w temacie audio laikiem, więc nie bardzo umiem opisać ich brzmienia, poza tym, że mi się dość podobało, gitary były wyraziste, a wokal dość naturalny i dobrze słyszalny, a talerze nie kłuły w uszy. Chcę je zmienić, bo zauważyłem, że lewa słuchawka zaczęła grać dużo ciszej niż prawa. Nie mam też porównania do żadnych innych słuchawek, poza tym co przyszło z telefonem.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hmm, czyli z przesłuchaniem będzie problem. A co do Massdropa, to nie wiem jak tam wygląda sytuacja z gwarancją, a w polskiej dystrybucji widziałem je tylko w AudioHeaven nie wiem jak tam z gwarancją. Jest to dla mnie dość ważne, bo póki co moje sennheisery były na gwarze 2 razy, podobnie jak stacjonarne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też jestem za wspieraniem naszych. Nie wiedziałem że je ktoś z forum sprzedaje.

 

Massdrop jest za oceanem więc to zawsze klopot w razie gwarancji. Możliwe że to właśnie miesiąc dwa kiedy znowu będą. Tutaj masz wątek https://www.massdrop.com/buy/ostry-kc06a-inner-ear-earphones/talk

 

Ja swoje kupowałem jak kurs dolara był dobry i nie były one dostępne u nas. Teraz kurs gorszy, gwarancja na miejscu. Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, decyzja podjęta.

Polityka Massdropa mi się nie podoba, rok krócej i muszę pokrywac koszty wysyłek wszelkich. Poza tym, jak mówili przedmówcy, trzeba wspierać naszych :D

AudioHeaven niedługo dostanie zamówienie, jeszcze tylko mały rabat by się przydał. Dzięki wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności