Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LuQi napisał:

Różnica jest tak naprawdę tylko w złączach, RCA, Toslink/Mini Toslink czy Jack 3.5mm.

+ BNC :P Przynajmniej w tym przypadku "idzie" w formacie SPDIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Weird_O napisał:

Gdzie mogę kupić mały kabelek do kanapki alien-mojo? Musi mieć 3,5 jack na 1xRCA bo alien nie ma wyjścia coax tylko zwykłą dziurkę (i ewentualnie optyk ale to bez sensu), a mojo z kolei wejście coax posiada. Z góry dzięki

 

U mnie Alien z Mojo był połączony takim kabelkiem, tylko ja miałem swój z zestawu xduoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, griffith napisał:

 

U mnie Alien z Mojo był połączony takim kabelkiem, tylko ja miałem swój z zestawu xduoo.

 

Mam go ale szybko zmieniłem na prolinka bo przerywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2020 o 10:53, waski napisał:

Panowie takie pytanie. 

Czy na czułych IEMach (ALO Solaris) będzie słyszalny szum z Mojo?

 

Przy takim zestawie:

 

dx_mojo_coax.thumb.jpg.557e251eefafa150d73d8f44ffe60aed.jpg

 

na Adromedach, szum jest baaardzo nie wielki, na granicy słyszalności - na pewno nie jest słyszalny przy odtwarzaniu muzyki 🆗 Swoją drogą jestem pozytywnie zaskoczony Mojo + Andro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 minut temu, LuQi napisał:

Jak by ktoś szukał lekkiego i pancernego etui do transportu swojego Mojo wraz z kabelkami itp. to mogę polecić COŚ co dziś do mnie dotarło.

 

4298E637-B9CC-4C1E-8A7F-4E96B8B7231F.jpeg

 

7DB6ECC4-E12C-4A8F-A726-A1AF6853D96E.jpeg

Mam prawie identyczny, został mi po słuchawkach Shozy Zero. Też pasuje ale sam Mojo wydaje się pancerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand Wazoo napisałeś w jednym z wątków:

 

„Mojo ma osobne gniazda do ładowania i sygnału. Ma baterię, więc możesz jechać bez ładowania chyba z 6 godzin. Nie mam Mojo od kilku lat, ale z tego co pamiętam, to ma taki myk, że zależnie od sekwencji: najpierw włączasz Mojo później podłączasz do USB, to działa na zasilaniu z baterii, którą jednocześnie ładuje. Grzeje się wtedy okropnie, ale to norma. Najpierw podłączasz Mojo do USB, później załączasz, jedzie na zasilaniu z USB. Ale to było dawno i może ktoś potwierdzi.”

 

To czy Mojo działa na zasilaniu z USB można sprawdzić tylko obserwując czy się mocno nie grzeje czy jest jeszcze jakiś inny sposób? Szczerze mówiąc byłem do tej pory przekonany, że nie da się go używać inaczej niż na zasilaniu z baterii.
 

Ktoś z użytkowników Mojo korzysta z rozwiązani opisanego przez kolegę @The Grand Wazoo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LuQi napisał:

@The Grand Wazoo napisałeś w jednym z wątków:

 

„Mojo ma osobne gniazda do ładowania i sygnału. Ma baterię, więc możesz jechać bez ładowania chyba z 6 godzin. Nie mam Mojo od kilku lat, ale z tego co pamiętam, to ma taki myk, że zależnie od sekwencji: najpierw włączasz Mojo później podłączasz do USB, to działa na zasilaniu z baterii, którą jednocześnie ładuje. Grzeje się wtedy okropnie, ale to norma. Najpierw podłączasz Mojo do USB, później załączasz, jedzie na zasilaniu z USB. Ale to było dawno i może ktoś potwierdzi.”

 

To czy Mojo działa na zasilaniu z USB można sprawdzić tylko obserwując czy się mocno nie grzeje czy jest jeszcze jakiś inny sposób? Szczerze mówiąc byłem do tej pory przekonany, że nie da się go używać inaczej niż na zasilaniu z baterii.
 

Ktoś z użytkowników Mojo korzysta z rozwiązani opisanego przez kolegę @The Grand Wazoo?

Mojo ma diodę informującą o ładowaniu i dedykowane gniazdo do ładowania, wiec kolejność podłączenia nie jest istotna. Faktem jest, że mocno sie grzeje podczas jednoczesnego ładowania i odtwarzania.

 

Kolejność podłączenia ma znaczenie w przypadku Ifi idsd nano black label, ponieważ tam transfer danych oraz zasilenie biegnie po jednym kablu. Być może kolega @The Grand Wazoo pomylił obydwa urządzenia w tym aspekcie.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli tu tacy co to pisali, że Mojo to dobry sprzęt, że gra naprawdę dobrze, że oferuje świetne SQ, że to znakomity kompan dla TH610, że ma swój charakter.. no to sobie pomyślałem, spróbuję, w końcu jeszcze nigdy dłużej u mnie nie gościł to trzeba nadrobić zaległości. No i dotarł jakiś czas temu, głównie jako kompan właśnie do wyżej wspomnianych Fostexów, a po dłuższych odsłuchach i zapoznaniu się z nim mogę powiedzieć tylko jedno.. no mieliście pany rację! 😁
 

C4AB4253-3C35-4DBF-B277-0E2187B980AC.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuQi napisał:

Byli tu tacy co to pisali, że Mojo to dobry sprzęt, że gra naprawdę dobrze, że oferuje świetne SQ, że to znakomity kompan dla TH610, że ma swój charakter.. no to sobie pomyślałem, spróbuję, w końcu jeszcze nigdy dłużej u mnie nie gościł to trzeba nadrobić zaległości. No i dotarł jakiś czas temu, głównie jako kompan właśnie do wyżej wspomnianych Fostexów, a po dłuższych odsłuchach i zapoznaniu się z nim mogę powiedzieć tylko jedno.. no mieliście pany rację! 😁
 

C4AB4253-3C35-4DBF-B277-0E2187B980AC.jpeg

Czołem.

Cóż to za kabel do th610?

610ki już do mnie idą stąd moje zapytanie bo mojo już czeka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, RADOslaw napisał:

Czołem.

Cóż to za kabel do th610?

610ki już do mnie idą stąd moje zapytanie bo mojo już czeka...

 


To 8 żyłowa czysta miedź od Jimmiego Dragona, z jednej strony zakończona wtykami dedykowanymi do Fostexów, a z drugiej wtykiem 4.4 BAL. Na zdjęciu z dodatkową przejściówką na 3.5 umożliwiającą podłączenie do Mojo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LuQi napisał:


To 8 żyłowa czysta miedź od Jimmiego Dragona, z jednej strony zakończona wtykami dedykowanymi do Fostexów, a z drugiej wtykiem 4.4 BAL. Na zdjęciu z dodatkową przejściówką na 3.5 umożliwiającą podłączenie do Mojo. 

Mam ten kabel (Sine) tylko podrzucę JD na zmianę wtyków...

Warto???

I tak sprawdzę...😎😎😎

Edytowane przez RADOslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 07:35, LuQi napisał:

Szczerze mówiąc nie porównywałem bezpośrednio tego kabla do oryginalnego, ale dla mnie z tymi słuchawkami spisuje się bardzo dobrze. Na chwilę obecną TH610 słucham z WM1A i Mojo więc ten kabel zapewnia mi też odpowiedni komfort użytkowania :)

Kabel zrobiony... jak th610 mogą grać tak dobrze z dziury???

Dx228mod.

😎😎😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 26.05.2020 o 22:45, Miszkur napisał:

Zastanawiam się nad takim połączeniem: ibasso dx150 jako źródło, później mojo a na końcu oppo pm2.

 

Ktoś ma jakiś pomysł co może tu nie zagrać ?:-)

Na pewno wszystko zagra jak trzeba :) Ja teraz używam Ibasso dx160 jako źródło, później Mojo, a na końcu Meze 99 Neo i gra to elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wszystko zagra jak trzeba Ja teraz używam Ibasso dx160 jako źródło, później Mojo, a na końcu Meze 99 Neo i gra to elegancko
No to już sobie pograłem, jakis port się zwalił w mojo i nie działa. Teraz zamiast mojo podłączyłem ifi xcan - gra super

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam jakiś dziwny problem z połączeniem mojo z telefonem.

Przyszedł do mnie oryginalny kabelek od Fiio, podłączyłem do mojego OnePlusa i słyszę dziwny cykający szum SZ SZ SZ...?

Początkowo się przestraszyłem że to Fiio FH5 się popsuły a przynajmniej ich kabel bo jak poruszam kablem od słuchawek to szum słabnie czasem ale nadal jest słyszalny. Niestety to nie słuchawki bo z innymi też mam ten sam problem.

To dla mnie jakaś dziwna sprawa bo Mojo podłączony do kompa gra świetnie ze wszystkimi słuchawkami a podłączony do telefonu szumi i co dziwne wydaje się, że to kabel od podłączanych słuchawek jest uszkodzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mcarto napisał:

Wydaje się, że zakłócenia są tylko w przerwach pomiędzy piosenkami, generalnie przy pauzie ale są dość głośne i to denerwuje.

Będę kombinował ale źle to widzę.

 

A używasz USB Audio Player Pro? Bo z tym programem Mojo działa bezproblemowo, a z innymi niekoniecznie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności