Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Spawn napisał:

Mojo dźwiękowo pewne rzeczy robi wyśmienicie a inne przeciętnie. Ogólna jakość dźwięku jest dobra, ale nie zadziwia jako dac chociaż ma fajny i muzykalny charakter. Napewno plusem jest czyste i bardzo mocne wyjście dzięki któremu co niektórzy mogli pierwszy raz usłyszeć jak brzmią ich słuchawki poprawnie napędzone .


Chyba muszę to sprawdzić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LuQi napisał:


Chyba muszę to sprawdzić :D 

 

Ifi idsd micro Black Label też wygląda ciekawie, zwłaszcza że jakaś promo na niego teraz jest. Nie slyszałem go ale z opisów innych wychodzi, że to wyższy poziom niż Mojo tyle, że też bardziej referencyjne brzmienie niż ciepłe z Chorda.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań ifi gra ciekawej niż mojo które dla mnie jest największym rozczarowaniem od Chord. Po prostu nuda.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Micro BL i grał nieźle do czasu kiedy zaczął coraz częściej pojawiać się problem z balansem na potencjometrze. Rozumiem, że powodem jest analogowa konstrukcja potencjometru, ale w sprzęcie wycenionym na grubo ponad 2k PLN dla mnie jest to nie do przyjęcia! 
 

A że Mojo jeszcze u mnie nie gościł to wypada nadrobić zaległości, zwłaszcza, że mocno ciekawi mnie połączenie z TH-610, które jest chwalone przez wielu użytkowników takiego duetu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go osobiście widziałem na półce w sklepie. Nie słuchałem bo strasznie nie trzyma ceny - a to coś chyba znaczy... Co nie zmienia faktu że chętnie posłucham na jakimś meecie wygrzanego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, espe0 napisał:

Ja go osobiście widziałem na półce w sklepie. Nie słuchałem bo strasznie nie trzyma ceny - a to coś chyba znaczy... Co nie zmienia faktu że chętnie posłucham na jakimś meecie wygrzanego egzemplarza.

 

Chyba tylko audiofile i rosyjscy nowobogaccy są w stanie narzekać, że dobry sprzęt tanieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ifi micro idsd trzeba wiedzieć kilka rzeczy; lepiej gra z baterii niż zasilany z USB, najlepiej gra w trybie najmocniejszego gaina a to dużo mocy na wyjściu od początku skali, są problemy z balansem na początku skali...

Odnośnie grania to nie pamiętam za dokładnie, ale wrażenie jaki zostawił z Mojo to, że gra lekko oddalonym dźwiękiem, lepszej jakości basem i sopranem, średnicy nie pamiętam ale była raczej neutralna :) Źródła pozorne mniejsze niż w Mojo i nie tak kształtne. Scenicznie bez szaleństw, ale na pewno nie klaustrofobicznie. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn muszę przyznać, że kolejny raz nie zawiodłem się na Twojej recenzji Mojo.  Moje wrażenia po pierwszych godzinach odsłuchu są bardzo podobne. Jestem zdziwiony co ten maluch potrafi. 
 

@RIH, @Akustik mieliście rację, z TH-610 to naprawdę fajne i udane połączenie. Dzięki! 
 

No to słuchamy dalej :D 
 

 

Edytowane przez LuQi
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę bo znalazłem Mojo w rozsądnej cenie więc go nabyłem na testy :)

Generalnie szukałem czegoś przenośnego referencyjnego z czym bym mógł przetestować bardziej wymagające słuchawki a poza domem cieszyło by muzyką.

Lubię brzmienie ifi (posiadam ZEN Dac) i oczekuję, że Mojo zagra podobnie :) A najbardziej mi się podoba ile ten maluch ma wejść włącznie z optycznym.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, trez0r napisał:

Curious Cable Mojo/Hugo link? :) Jak coś, to leży u mnie w szufladzie wireworld ultraviolet 8 A-micro B 🤑 

Cyfrowy kabel za pół ceny samego urządzenia :D już pędzę .. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności