Jump to content

Recommended Posts

W dniu 13.08.2019 o 11:12, from_scratch napisał:

Co sądzicie? Pomocy :( 

Sprawdź sobie jeszcze DT1990, wczoraj słuchałem ich z Mojo i moim zdaniem całkiem fajne połączenie, mnie się bardziej podobały, niż TH610, ale słucham innej muzyki.

Jak nie masz mocnych audiofilskich zapędów (znaczy nie zamierzasz zmieniać sprzętu co parę miesięcy) to nie warto oszczędzać na słuchawkach, tylko kupić raz a solidnie, bo one starczą na wiele lat (telefon, laptop, telewizor zmienisz w tym czasie wielokrotnie, a dobre słuchawki to i za 20 lat nadal będą dobre) :)

Edited by Kuba_622
  • Like 1

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

Sprawdź sobie jeszcze DT1990

Od nich testowałem tylko DT 990 pro, te od Ciebie będą inne?

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

(znaczy nie zamierzasz zmieniać sprzętu co parę miesięcy)

Owszem, jestem wierny raz wybranemu sprzętowi aż będzie nie do użytku (brzmi jak bycie eko, ale niech będzie :) )

Edited by from_scratch
  • Like 1

7 minut temu, from_scratch napisał:

Od nich testowałem tylko DT 990 pro, te od Ciebie będą inne?

Różnice w jakości dźwięku DT1990 i DT990Pro są mniej więcej takie, jak różnice w jakości ich wykonania ;)

A czy Ci się spodobają, to inna sprawa. Czytając Twoje opisy miałem wrażenie, że mogą Ci się spodobać, ale głowy nie daję. Jak będą w sklepie, to warto spróbować :)

Czekaj, bo ja nie rozumiem. Ty już masz Mojo czy kupujesz? Bo jak dla mnie lepiej wziąć droższe słuchawki i tańsze źródło i kiedyś dokupić droższe jak przestanie zadowalać. Słuchawki robią z 70/% roboty. 610 nie są jakoś specjalnie wymagające choć czułe na źródło. Mi z LG V30 w ogóle nie grają. Za to z takim Radsone es100 łapią świetną synergię i spokojnie można tego słuchać. Do tego stopnia, że kupno lepszego wzmaka do nich straciło u mnie priorytet.

• Like 1

19 godzin temu, zdzichon napisał:

Czekaj, bo ja nie rozumiem. Ty już masz Mojo czy kupujesz? Bo jak dla mnie lepiej wziąć droższe słuchawki i tańsze źródło i kiedyś dokupić droższe jak przestanie zadowalać. Słuchawki robią z 70/% roboty. 610 nie są jakoś specjalnie wymagające choć czułe na źródło. Mi z LG V30 w ogóle nie grają. Za to z takim Radsone es100 łapią świetną synergię i spokojnie można tego słuchać. Do tego stopnia, że kupno lepszego wzmaka do nich straciło u mnie priorytet.

Nie mam Mojo, ale będzie u mnie V30/G7 z natury wymiany telefonu.

Poznałem jeszcze słuchane na Mojo:

• Neo99 - fajne, dobra alternatywa do 610, jak za tę cenę sztos!
  • Magni -  nie było synergii z Mojo, były nowe, więc słuchałem raptem 10 min, w tym budżecie mnie nie przekonał (ale jakość rewelacja)

Na koniec broniłem się przed dokami, a po spróbowaniu FH5 nie wiem czy chcę nauszne 😮 Grały chyba lepiej niż Fostexy za 2.5x więcej, no i nie trzeba wzmaka do nich. Chyba zakończyłem poszukiwania..

Edited by from_scratch

FH5 są nadal bardzo dobre. Nówki za 999zl daje się wyrwać.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

FH5 są nadal bardzo dobre. Nówki za 999zl daje się wyrwać.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

FH5 to dobry kompan dla MOJO.
U mnie najczęściej wygląda to tak...e1ef527935104bdb6342cf2ed46016e0.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Co to za fajny kabelek do owli? Lavricables?

Czy Mojo zgrywa się dobrze z Oppo PM-3 ?

4 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Czy Mojo zgrywa się dobrze z Oppo PM-3 ?

Jak dla mnie tak. PM3 maskują jego wady i eksponują zalety - dobre analogowe granie bez technicznej napinki, z ciekawymi efektami 3D.

• Like 1