Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

900x900px-LL-bc4b5b11_chord_canjam_5-758

 

900x900px-LL-d4317f99_image.png

 

Adapter, który zwiększa fizyczne rozmiary Mojo, przez co łatwiej spiąć go z telefonem.

Dodatkowo w środku wbudowane OTG dla Androidów i CCK od Apple, jak rozumiem ta dziura to wyjście na "duże" USB.

W zestawie 2 gumki do spięcia z telefonem. Cena 45$.

 

W przygotowaniu moduł BT, do streamowania do Mojo z telefonu, laptopa bez kabli.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś telefon który (z androidem >=5) nie współpracuje z mojo?

właśnie zmusiłem Asusa zenfon2 także to kwestia ustawień pewnie :)

 

Większość Huaweiów na ten przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Onkyo HF Playerem też mi nie chciał działać, przynajmniej na P8 i G8.

 

Zresztą pisałem juz o tym w zestawieniu: http://forum.mp3store.pl/topic/133542-chord-mojo/?p=1286605 a które niektórzy później wyśmiali, bo "przecież wszystko działa ze wszystkim".

Ano nie działa.

 

Od tamtego czasu zmieniło się w kwestii OP2, na sofcie CM12.1 i w górę, działa w obu trybach, tak samo Tidal HiFi. Na fabrycznym bez zmian.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie włączony tryb programisty czy jakoś tak - trzy razy klepnąć w numer kompilacji, nie zaszkodzi Debugowanie USB też pozostawić włączone.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie włączony tryb programisty czy jakoś tak - trzy razy klepnąć w numer kompilacji, nie zaszkodzi Debugowanie USB też pozostawić włączone.

 

Macie

 

Warto sprawdzić w tym trybie programisty jest kilka ustawień trybu w jakim ma działać USB i jest tam taka pozycja "Audio source".

 

Zero wpływu na komunikację z Mojo, sprawdzone wielokrotnie.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje że nie zgłębiałem tematu modułu bluetooth, zatem mogę się lekko rozmarzyć...

Jeśli byłby mały, nie miał osobnego zasilania i był w stanie przesłać/odebrać flac 44/16, do tego jakaś uniwersalna warstwa software na androidzie - to byłaby to dla mnie taka rewelacja, jak pierwszy odsłuch samego mojo.

 

Jest jakieś oficjalne info/specyfikacja czy to jeszcze dalekie plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje że nie zgłębiałem tematu modułu bluetooth, zatem mogę się lekko rozmarzyć...

Jeśli byłby mały, nie miał osobnego zasilania i był w stanie przesłać/odebrać flac 44/16, do tego jakaś uniwersalna warstwa software na androidzie - to byłaby to dla mnie taka rewelacja, jak pierwszy odsłuch samego mojo.

 

Jest jakieś oficjalne info/specyfikacja czy to jeszcze dalekie plany?

 

Raczej na pewno nie będzie większy niż sam Mojo, pewnie coś jak ten adapter ze zdjęcia powyżej.

No i na pewno nie będzie miał osobnego zasilania - po co? Jaki miałoby sens wtedy BT, skoro i tak musiałbyś miec kabel, zeby go zasilić? To ma być portable wkońcu. Może ten moduł będzie miał swoją dodatkową baterię? Nie ma żadnego oficjalnego info póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwość co do zasilania jest spowodowana koniecznością "wyciągnięcia" go z mojo - nie wiem czy konstruktorzy przewidzieli taką opcje.

Jeśli tak, to wypas i jeśli tylko cena nie będzie zaporowa to ja biorę, ale puki co idę ponownie oddać mojo do serwisu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostałem forumowym "szczęściarzem" jeśli chodzi o mojo ;-)

Tym razem syczenie/piszczenie przy ładowaniu okazało się dla mnie nadto uciążliwe, szczególnie jeśli chodzi o ładowanie w nocy.

Chciałbym wierzyć że mam tak super czułe uszy, ale... po szybkiej prezentacji uprzejmy Pan w serwisie miał takie samo zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę Karmazynowy -mógłbyś podać link lub źródło informacji o tym adapterze Bt?

Rzeczywiście było by git, a swoją drogą trochę to dziwne że nie ma go od początku ale jak zwykle pewnie chodzi o kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności