Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Mcarto napisał:

To ja się pochwalę bo znalazłem Mojo w rozsądnej cenie więc go nabyłem na testy :)

Generalnie szukałem czegoś przenośnego referencyjnego z czym bym mógł przetestować bardziej wymagające słuchawki a poza domem cieszyło by muzyką.

Lubię brzmienie ifi (posiadam ZEN Dac) i oczekuję, że Mojo zagra podobnie :) A najbardziej mi się podoba ile ten maluch ma wejść włącznie z optycznym.

 

 

 

Mojo to sprzęcik wybitny, warto brać póki jeszcze jest bo coś mi mówi, że następca będzie tylko cieniem legendy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2020 o 23:58, Adam 76 napisał:

Mojo to sprzęcik wybitny, warto brać póki jeszcze jest bo coś mi mówi, że następca będzie tylko cieniem legendy. 

No dojechał godzinę temu i już cieszy :)

Nie wiem czy się w jakiś sposób rozwinie za kilkanaście godzin ale wstępnie jest dobrze. Bałem się, że będzie zbyt ciepły, ale tak nie jest. Fajnie się wyrabia w metalu - ma własny sposób prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mcarto napisał:

No dojechał godzinę temu i już cieszy :)

Nie wiem czy się w jakiś sposób rozwinie za kilkanaście godzin ale wstępnie jest dobrze. Bałem się, że będzie zbyt ciepły, ale tak nie jest. Fajnie się wyrabia w metalu - ma własny sposób prezentacji.

Możesz rozwinąć? :D bo też myśle nad nim do T5p pomału.Jak góra? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić mały kabelek do kanapki alien-mojo? Musi mieć 3,5 jack na 1xRCA bo alien nie ma wyjścia coax tylko zwykłą dziurkę (i ewentualnie optyk ale to bez sensu), a mojo z kolei wejście coax posiada. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Weird_O napisał:

Gdzie mogę kupić mały kabelek do kanapki alien-mojo? Musi mieć 3,5 jack na 1xRCA bo alien nie ma wyjścia coax tylko zwykłą dziurkę (i ewentualnie optyk ale to bez sensu), a mojo z kolei wejście coax posiada. Z góry dzięki

@Perul?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Weird_O napisał:

Gdzie mogę kupić mały kabelek do kanapki alien-mojo? Musi mieć 3,5 jack na 1xRCA bo alien nie ma wyjścia coax tylko zwykłą dziurkę (i ewentualnie optyk ale to bez sensu), a mojo z kolei wejście coax posiada. Z góry dzięki

 

Do czego chcesz wpiąć wtyk RCA? Może coś takiego by się sprawdziło?

 

obraz.png

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopytałem o te szumy bo podobno Hugo 2 szumi... 

@RIHco to za tipsy?

Ja dziś po chyba już kilku miesiącach przygody z SpiralDotami założyłem firmowe Final-E i kurde... Wcześniej wydawało mi się iż SD SĄ wygodne jak dla mnie, a tu nic bardziej mylnego. Tipsy z zestawu "przyjemniej" w uchu siedzą. Seal jest jak przy SD, ale komfort większy. Przy SD rozmiar M odczuwałem JEDNAK dyskomfort, przy rozmiarze MS traciłem Seala podczas ruszania szczęka i miałem ciągle uczucie jakoby słuchawka miała ochotę wypaść z ucha.

Teraz ciewostka gdy te pół roku temu przesiadałem się z Finalów na JVC od razu poczułem lepszy najniższy bas, większą przestrzeń.. Teraz po powrocie do starych końcówek jakoś nie odczuwam jakichś braków na basie. Przesiadka nie boli tak jak mógł bym tego się spodziewać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał:

Gdzie mogę kupić mały kabelek do kanapki alien-mojo? Musi mieć 3,5 jack na 1xRCA bo alien nie ma wyjścia coax tylko zwykłą dziurkę (i ewentualnie optyk ale to bez sensu), a mojo z kolei wejście coax posiada. Z góry dzięki

 Ale Ty szukasz coax? Czy toslinka? Ja zostałem "skazany" na DYI, i wykonałem sam. Narazie jack -> rca, dla jack->jack nadal szukam, cienkiego max 4,5mm kabla 75Ohm... Oczywiście mogę kupic ADL mini-coax, ale już dwóch sprzedawców oddało mi pieniądze, twierdząc, że nie maja nawet w magazynie. Więcej:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toslink to optyk, optyka mam, chcę z COAX RCA x1 z jednej strony (tej co wchodzi do mojo, do dziurki podpisanej jako COAX) i jack 3,5 wychodzący od Aliena. Nie wiem czy to możliwe  ogóle aby zrobić taki kabelek.

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LuQi napisał:

Ale Mojo przecież nie ma wejścia RCA 🤔

 

To chyba coś pomieszałem zdrowo... to jaka tam wchodzi końcówka w te gniazdo COAX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, trez0r napisał:

Alien+ ma toslinka, nie ma coax - potrzebujesz to spiąć via optyk. Mini-toslink -> toslink...

A nie ma opcji, aby normalnie z wyjścia słuchawkowego sygnał przesłać do mojo? Właśnie o to mi chodzi, żeby sygnał z aliena wzmocnić poprzez mojo jako wzmak, z pominięciem jego daca.

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni COAX od COAX SPDIF w rozumieniu audio? COAX to określenie medium, fizycznie kabla koncentrycznego, SPDIF to format, którym w skrócie dane "idą" po fizycznym medium... Toslink też korzysta z protokołu SPDIF...

10 minut temu, Weird_O napisał:

A nie ma opcji, aby normalnie z wyjścia słuchawkowego sygnał przesłać do mojo? Właśnie o to mi chodzi, żeby sygnał z aliena wzmocnić poprzez mojo jako wzmak, z pominięciem jego daca.

To tak się nie da... Potrzebowałbyś w Mojo wejścia analogowego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności