Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarcinGD napisał:

Na zagranicznych forach polecają curious USB Hugo link 280mm. Niestety ciężko dostępny z drugiej ręki aby się przekonać bezboleśnie czy jest coś wart. W komplecie z mojo jest oczywiście krótki kabel.

😮 Faktycznie można sie boleśnie przekonać że to marketing patrząc na cenę tego kabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Faktycznie można sie boleśnie przekonać że to marketing patrząc na cenę tego kabelka.

W związku z tym że dość rzadko się pojawia, a jak już to szybko schodzi w okolicy 50% ceny początkowej, twa troska o ból jest nieuzasadniona w przypadku rynku wtórnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, kupiłem w zeszłym roku używanego, ok. 3-miesięcznego Mojo. Moje urządzenie jednak nigdy nie osiągało deklarowanego czasu dziania na baterii - słucham tylko po USB ze smartfona (niemniej dość głośno) na raczej niezbyt wymagających w napędzeniu ATH MSR7NC i muszę ładować co ok. 6 godzin. Czy powinien reklamować swojego Mojo dopóki jest na gwarancji czy też jest to raczej standardowy "realistyczny" czas działania przy tego typu użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem w zeszłym roku używanego, ok. 3-miesięcznego Mojo. Moje urządzenie jednak nigdy nie osiągało deklarowanego czasu dziania na baterii - słucham tylko po USB ze smartfona (niemniej dość głośno) na raczej niezbyt wymagających w napędzeniu ATH MSR7NC i muszę ładować co ok. 6 godzin. Czy powinien reklamować swojego Mojo dopóki jest na gwarancji czy też jest to raczej standardowy "realistyczny" czas działania przy tego typu użytkowaniu?
Tak działa zazwyczaj, nie sądzę, żeby były powody do obaw - chyba, że czas ten będzie malał w najbliższym okresie - baterie bywają w nich kapryśne.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się ten czas działania na baterii wydaje dość zabawny. Tym bardziej że ładuje się pewnie niewiele krócej?

 

A po dwóch trzech latach skróci się do połowy. W Mojo w ogóle można wymienić baterię?

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zdzichon napisał:

W Mojo w ogóle można wymienić baterię?

 

Podobno nawet samodzielnie da radę, na head-fi polecają tę baterię: https://www.hifipro.ca/product/chord-electronics-mojo-original-battery-replacement-accessories-international

 

Ogólnie uwielbiam swojego Mojo, szkoda tylko że nie trzyma deklarowanych czasów na baterii (w tym czasu ładowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, antioedipus said:

 

Podobno nawet samodzielnie da radę, na head-fi polecają tę baterię: https://www.hifipro.ca/product/chord-electronics-mojo-original-battery-replacement-accessories-international

 

Ogólnie uwielbiam swojego Mojo, szkoda tylko że nie trzyma deklarowanych czasów na baterii (w tym czasu ładowania).

Trzyma tyle co deklarują ale nie na USB a na wejściu optycznym.

Wymiana aku nie jest  trudna skoro moja żona dała radę ;) koszt też nie jakiś zabójczy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyma tyle co deklarują ale nie na USB a na wejściu optycznym.

Wymiana aku nie jest  trudna skoro moja żona dała radę  koszt też nie jakiś zabójczy. 

A jaki poziom testosteronu ma żona? ;D

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 [mention=13873]hibi[/mention] obecnie nie może odpisać, bo robi pranie
Chyba na tarce ;p bo pralka chodzi głośno, kij z tipsami poprawi się ;)

Wszak żony maja lepszy słuch każdego CICHEGO sms-a słyszy a nam się wydaje że mamy dobry słuch, po kij kupować panele kable? ;p

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was ma bezpośrednie porównanie od DF Cobalt? Podobno Mojo i tak bardziej szczegółowy, niemniej DFC byłby zauważalnie wygodniejszy (miałem DFR, który dźwiękowo dość wyraźnie odstawał od Mojo, a przynajmniej dla mnie grał zbyt jasno).

 

No i drugi drobny problem - nie wiem czy wątek był tutaj poruszany - niestety Mojo dość mocno cierpi na interferencje EM i generalnie (np . słuchając w komunikacji miejskiej) muszę przełączać telefon w tryb samolotowy, bo inaczej można się narazić na niezłe trzaski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie. Próbuję połączyć starą xperię Sony Z1 z mojo. I ****. Tzn dioda po podłączeniu świeci się na czerwono, czasem na fioletowo, puszczam muzykę a ta leci z głośnika zamiast przez mojo i słuchawki.

Z początku myślałem, że Z1 nie ma wsparcia USb OTG ale ma. Co dziwniejsze, apka "OTG checker" jasno pokazuje, że urządzenie jest podłączone do telefonu i nawet rozpoznaje jakie: ano jest to mojo. Pisze jak wół, że device connected: #1 Mojo. 

Coś robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Weird_O napisał:

Koledzy pomóżcie. Próbuję połączyć starą xperię Sony Z1 z mojo. I ****. Tzn dioda po podłączeniu świeci się na czerwono, czasem na fioletowo, puszczam muzykę a ta leci z głośnika zamiast przez mojo i słuchawki.

Z początku myślałem, że Z1 nie ma wsparcia USb OTG ale ma. Co dziwniejsze, apka "OTG checker" jasno pokazuje, że urządzenie jest podłączone do telefonu i nawet rozpoznaje jakie: ano jest to mojo. Pisze jak wół, że device connected: #1 Mojo. 

Coś robię źle?

Starsze xperie miały mało prądu. Choć tam jest bateria to może i tak być za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 29.09.2019 o 09:59, Palpatine napisał:

Tutaj masz kilka porównań Cobalta do Mojo, ale najlepiej posłuchać i ocenić samemu. Wg jednych opinii Cobalt może powalczyć z Mojo, inni piszą że Red deklasuje Cobalta ;)

https://www.head-fi.org/threads/dragonfly-cobalt-vs-discussions.910539/

 

Swoją drogą ciekawe, jak ma się sprawa zasilania Cobalta na jego granie. Pamiętam, że Red potrafił zagrać diametralnie różnie w zależności od portu USB, w który go wpiąłem. Przez to z resztą go sprzedałem i kupiłem mojo, które ma własne zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od dwóch tygodni używam Mojo. Korzystam z telefonu na Androidzie i słucham za pomocą aplikacji USB Audio Player Pro. Słucham z Tidala i plików w telefonie. UAPP nie obsługuje niestety Spotify. Jak uruchamiam aplikację Spotify i próbuje słuchać bez aplikacji UAPP, to w słuchawkach mam ciszę.

Da radę słuchać Spotify z telefonu na Androidzie używając Mojo? Jakieś inne niż UAPP aplikacje czy zmiana ustawień w telefonie Lenovo k6 Note?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności