Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2019 o 11:12, from_scratch napisał:

Co sądzicie? Pomocy :( 

 

Sprawdź sobie jeszcze DT1990, wczoraj słuchałem ich z Mojo i moim zdaniem całkiem fajne połączenie, mnie się bardziej podobały, niż TH610, ale słucham innej muzyki.

Jak nie masz mocnych audiofilskich zapędów (znaczy nie zamierzasz zmieniać sprzętu co parę miesięcy) to nie warto oszczędzać na słuchawkach, tylko kupić raz a solidnie, bo one starczą na wiele lat (telefon, laptop, telewizor zmienisz w tym czasie wielokrotnie, a dobre słuchawki to i za 20 lat nadal będą dobre) :)

Edytowane przez Kuba_622
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

Sprawdź sobie jeszcze DT1990

Od nich testowałem tylko DT 990 pro, te od Ciebie będą inne?

 

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

(znaczy nie zamierzasz zmieniać sprzętu co parę miesięcy)

Owszem, jestem wierny raz wybranemu sprzętowi aż będzie nie do użytku (brzmi jak bycie eko, ale niech będzie :) )

Edytowane przez from_scratch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, from_scratch napisał:

Od nich testowałem tylko DT 990 pro, te od Ciebie będą inne?

 

Różnice w jakości dźwięku DT1990 i DT990Pro są mniej więcej takie, jak różnice w jakości ich wykonania ;)

A czy Ci się spodobają, to inna sprawa. Czytając Twoje opisy miałem wrażenie, że mogą Ci się spodobać, ale głowy nie daję. Jak będą w sklepie, to warto spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, bo ja nie rozumiem. Ty już masz Mojo czy kupujesz? Bo jak dla mnie lepiej wziąć droższe słuchawki i tańsze źródło i kiedyś dokupić droższe jak przestanie zadowalać. Słuchawki robią z 70/% roboty. 610 nie są jakoś specjalnie wymagające choć czułe na źródło. Mi z LG V30 w ogóle nie grają. Za to z takim Radsone es100 łapią świetną synergię i spokojnie można tego słuchać. Do tego stopnia, że kupno lepszego wzmaka do nich straciło u mnie priorytet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zdzichon napisał:

Czekaj, bo ja nie rozumiem. Ty już masz Mojo czy kupujesz? Bo jak dla mnie lepiej wziąć droższe słuchawki i tańsze źródło i kiedyś dokupić droższe jak przestanie zadowalać. Słuchawki robią z 70/% roboty. 610 nie są jakoś specjalnie wymagające choć czułe na źródło. Mi z LG V30 w ogóle nie grają. Za to z takim Radsone es100 łapią świetną synergię i spokojnie można tego słuchać. Do tego stopnia, że kupno lepszego wzmaka do nich straciło u mnie priorytet.

 

Nie mam Mojo, ale będzie u mnie V30/G7 z natury wymiany telefonu.

 

Poznałem jeszcze słuchane na Mojo:

  • Neo99 - fajne, dobra alternatywa do 610, jak za tę cenę sztos!
  • Magni -  nie było synergii z Mojo, były nowe, więc słuchałem raptem 10 min, w tym budżecie mnie nie przekonał (ale jakość rewelacja)

Na koniec broniłem się przed dokami, a po spróbowaniu FH5 nie wiem czy chcę nauszne 😮 Grały chyba lepiej niż Fostexy za 2.5x więcej, no i nie trzeba wzmaka do nich. Chyba zakończyłem poszukiwania..

Edytowane przez from_scratch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cena Mojo mocno ostatnio spadła, ciekawe czy rynek już jest nim tak przesycony, czy szykuje się jakieś Mojo2. Ja już się nie mogę doczekać czasów, kiedy używane Mojo będą chodzić po 800-900 zł :) Wtedy na pewno kupię, bo na razie nie na moją kieszeń jest ta mydelniczka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu się rozglądam na Allegro, to dużo się ich pojawia, natomiast praktycznie nikt tego nie kupuje (z tych co miałem w obserwowanych, to się 1 sprzedał przez ostatnie 2 miesiące). Przy obecnej cenie 1700 za nowy, to chyba jednak 1300 za używany to jest przesadzona cena i sprzedający będą musieli trochę obniżyć, jeżeli chcą sprzedać :)

Zwłaszcza że mówimy o sprzęcie, który z czasem się zużywa (bateria).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, mojego za 1300 nikt kupić nie chciał ale niżej nie zejdę bo po prostu wolę go sobie zostawić niż sprzedawać za grosze xd. Tak, sprzedawanie takiego sprzętu za mniej niż tysiak uważam za akt desperacji hehe

Obecnie słucham na znacznie droższym sprzęcie ale mimo wszystko czasem do mojo wracam. Ma "to coś" wyjątkowego w brzmieniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Taki kabel jak jest dedykowany do ładowania urządzeń to może nie puszczać danych więc z Mojo nie posluchasz. A te 2 pioruny to sugerują właśnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2019 o 18:03, czarnuch1981 napisał:

Planuje zakup mojo, będzie on wykorzystywany jako stacjonarny dac do loptopa. Mam pytanie czy jest możliwość aby mojo pracował z pominięciem baterii podłączony cały czas pod ładowanie ?

 

Z pominięciem nie, ale możesz podłączyć dwoma kablami i nie będzie wówczas problemu z tym, że się podczas słuchania rozładował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności