Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Z zainteresowaniem czytam sobie ten wątek słuchając muzyki na S6 spiętym z zimnym jak lód choć delikatnie masujacym uszy ciepłym basem, nie lagującym i nie wyłączającym się samoistnie Bushmasterze D14 ;)

Sorreczki za offtop

Tapnięte mobilnie z krawędzi galaktyki

Pozdrawiam Adamie z trzymaną w ręku "kanapką" iPod T4g plus Aune B1. Grzeje tylko w klasie A, nie wyłącza się. ;)

 

Chord Mojo dobrze służy chyba tylko Allowi999.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę bo za te pieniądze to powinno wymiatac, a zachwytu nie widać do tego sprzęt nie dopracowany technicznie.

 

 

mobilne...

 

Zależy co rozumiesz przez "wymiatanie". Ja mam trochę wyżej postawiony pułap cenowy do wymiatania (coś w okolicach LCD2). Mojo tej cenie gra bardzo poprawnie, jestem zadowolony.

Edytowane przez razvizion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojo tej cenie gra bardzo poprawnie, jestem zadowolony.

 

 

dopóki się nie wyłączy :) Nie chce trolowac ale to sprzęt choćby nie wiem ile kosztował czy to będzie 100zł czy 5000zł ma działać! inaczej nie jest wart wydanych złotówek, rozumiesz?

Edytowane przez Teti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mojo tej cenie gra bardzo poprawnie, jestem zadowolony.

 

 

do puki się nie wyłączy :) Nie chce trolowac ale to sprzęt choćby nie wiem ile kosztował czy to będzie 100zł czy 5000zł ma działać! inaczej nie jest wart wydanych złotówek, rozumiesz?

 

do puki - człowieku słownik!!!

Mój się nie wyłącza gdy gra 24/192 w momencie ładowania, raczej Andi ma jakąś wadliwą sztukę.

Edytowane przez razvizion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas normalnego odtwarzania jest ciepły (bez ładowania), ale IMO nie gorący, normalna temperatura dla sprzętu audio...

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast procentów wybrałem Audio Show :D Słuchałem Mojo z LCD-XC, jakoś tak nijak, całkiem mi te słuchawki nie podeszły a robiłem sobie nadzieję... Moim skromnym zdaniem grało to bardzo podobnie do d5000. LCD-X już z samym Cayinem HA-1A i prawie to samo. W niedzielę jeszcze podłączę malucha z ciekawości do LCD-3.

Edytowane przez razvizion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCDki które by nie były, raczej nie takie sygnatury potrzebują. Pod Mojo to pewnie dynamiki by się dobrze synergizowały, ale niekoniecznie orto. Przy orto to będzie raczej kumulacja podobnych cech. Więc się nie dziwię opinii że grało to nijak. Do orot trzeba szukać innego brzmienia, jeśli coś z maluchów to GeekOut myślę w sam raz. Z LCD-2 synergia była wybitna, moim zdaniem. Do Mojo to raczej HD800, T1ki, K812 lub coś w tym guście.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, HD800 grało z Mojo dobrze. Z doków synergia o której piszesz wybitna była przy Etymotic Research ER4 microPro (ER-4s), aż uszy przetarłem ze zdziwienia jak to pięknie zagrało, było wszystko, szeroka scena, ułożony dół i góra, wokal tam gdzie powinien być, ani za blisko ani za daleko, cudo. Westony 60 tak dobrze z Mojo zagrać już nie chciały. Audeo PFE 232 też fajnie z Mojo wypadły, ale pojedynek doków wygrały jednak Etymotic.

Edytowane przez razvizion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze porównanie Mojo z Oppo HA-2 grane na PM3, przepinałem na tym samym źródle (ajfon i Onkyo Player). Mojo ze względu na wyższą moc radzi sobie z nimi zdecydowanie lepiej, ale dalej ciężko to nazwać dobrym zestawem. Brakuje szybkiego uderzenia, bas trochę rozlazły, góra nudnawa, ale to niektórzy mogą odebrać jako zaletę. Środek poprawny i angażujący. Rzeczywiście dynamiki to lepsza para dla niego.

Mnie tam Mojo nie przypadł do gustu.

Rozwiń trochę :mellow:

Edytowane przez razvizion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ładowałem też od HTC 1,5A, bez problemów, wszystkie połaczenia odebrane.

 

A i przy okazji, z tableta Samsunga Mojo śmiga aż miło, to mój M8 psuje -.-, więc przestroga M8 do słuchania OTG się NIE NADAJE!

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojo 3 dni pracy na targach non stop i zero problemów. Hd800 +Mojo cholera takie zgranie to ja dopiero na Hugo TT miałem! Nie mogłem się powstrzymać i Mojo ląduje na moim biurku. Dostanę przy kolejnej dostawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojo w trybie grania/ładowania nie wyłączyło się choć trzeba przyznać że było bardzo ciepłe - ech już się człowiek martwi jaka będzie żywotność aku w takich warunkach termicznych

 

wczoraj było update alsy/pulseaudio w Debianie które sprawiło że Mojo obsługuje natywnie pliki o próbkowaniu 192 000 Hz, jeszcze tylko DSD brakuje

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności