Skocz do zawartości

Chord Mojo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje go obkleić :)

 

ramka_1853.jpg

 

 

A tak serio, co to jest 42 stopnie... nie przesadzajmy.

 

Stacjonarne klocki grzeją się bardziej, na Lyrze można jajka smażyć, Cayin to samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało, ja zmierzyłem niecałe 43 stopnie - takim termometrem uniwersalnym/bezdotykowym, chyba na podczerwień, wycelowanym w górną obudowę.

 

ps.

No to ja się teraz nieco rozbawiłem, all999 - gratuluje udanej foty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby zakończyć temat "gorączki":

- włączony ale nie odtwarza (bez ładowania): 33 stopnie

- odtwarza 192(tryb niebieski bez ładowania): 36 stopni

 

- odtwarza 44/48(tryb czerwony) (+ładowanie): 43 stopnie

- odtwarza 192(tryb niebieski z ładowaniem): dochodzi do 45 stopni i wyłącza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak żeby zakończyć temat "gorączki":

- włączony ale nie odtwarza (bez ładowania): 33 stopnie

- odtwarza 192(tryb niebieski bez ładowania): 36 stopni

 

- odtwarza 44/48(tryb czerwony) (+ładowanie): 43 stopnie

- odtwarza 192(tryb niebieski z ładowaniem): dochodzi do 45 stopni i wyłącza się.

Według mnie to podstawa do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście w momencie w którym sam się wyłącza to coś jest nie teges. Co do samej temperatury czy jej odczuwania dla mnie mój telefon htc one m8 jest nieprzyjemnie ciepły/gorący jak np ładuje i jednoczesnie gram w jakąś wymagającą grę ale nigdy się z tego powodu nie wyłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdzieś na headfi wyczytałem, że zabezpieczenie, które wyłącza sprzęt w przypadku bardzo wysokiej temperatury uaktywnia się przy 65C... więc coś tu nie gra. Albo ta informacja jest błędna, albo Twój pomiar, albo masz trafioną sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdzieś na headfi wyczytałem, że zabezpieczenie, które wyłącza sprzęt w przypadku bardzo wysokiej temperatury uaktywnia się przy 65C... więc coś tu nie gra. Albo ta informacja jest błędna, albo Twój pomiar, albo masz trafioną sztukę.

Ale tu chodzi pewnie o temperaturę układu wewnątrz, a nie obudowy. Chociaż jak na zewnątrz jest 45C, to co się musi dziać w środku?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, no, może być tak jak mowisz, ale kurde, 20 stopni różnicy? Obudowa metalowa jest po to, żeby rozpraszała ciepło, które przejmuje od baterii, ale coś słabo jej to idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten tryb się nie włącza jest czerwony :/ (xp+fb2k)

 

 

edycja:

ok nie było temtu jest ok, choć różnica między kolorami jest mała :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozbieral ktoś mojo? Jak jest rozwiazane odprowadzanie ciepła, mam na myśli styk z obudową która ma służyć jako radiator. Czy na stykach jest pasta termo?

 

mobilne...

all999 rozbierał - patrz posty #164 i #171 w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł Mojo.

 

Spodziewałem się więcej basu i mniej góry wg waszych opisów, a tu całkiem równe granie... średnica ładnie wysunięta nawet. W ogóle myślałem, że te kule się "scrolluje" a to zwykłe przyciski są.

 

Ale mam problem ze swoim HTC One M8. Dźwięk ma lagi, tak jakby buffer był za wysoki, i na Onkyo i na Player PRO. To samo miałem podłączając go do Cayina... ktoś wie gdzie moze leżeć problem? Rom stockowy.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze są wglebienia w obudowie które prawdopodobnie mają za zadanie dotykać procesora i tym samym odprowadzać ciepło na obudowę, słaby styk może powodować zle odprowadzanie ciepła. Nie zaszkodziło by posmarować te miejsca jakaś dobra pastą do procesorów

 

mobilne...

Pasta nie może przewodzić prądu

 

mobilne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zainteresowaniem czytam sobie ten wątek słuchając muzyki na S6 spiętym z zimnym jak lód choć delikatnie masujacym uszy ciepłym basem, nie lagującym i nie wyłączającym się samoistnie Bushmasterze D14 ;)

 

Sorreczki za offtop

 

Tapnięte mobilnie z krawędzi galaktyki

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi to nie wina Mojo a mojego telefonu bo na "dużych" klockach jest to samo.

 

Zrób roota i wgraj roma z Harman Kardon Edition, powinno pomóc. Ja do swojego m8 podpiąłem DACa z ciekawości i co prawda nie laguje ale jest Boomsoound włączony na stałe i nie da się go wyłączyć więc... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lagi to nie wina Mojo a mojego telefonu bo na "dużych" klockach jest to samo.

 

Zrób roota i wgraj roma z Harman Kardon Edition, powinno pomóc. Ja do swojego m8 podpiąłem DACa z ciekawości i co prawda nie laguje ale jest Boomsoound włączony na stałe i nie da się go wyłączyć więc... :P

 

 

Nie chce za bardzo robić roota, bo mi stock dobrze chodzi. U mnie boomsound nie jest włączone... od razu bym usłyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z pracownikiem Chorda dzisiaj podczas AS w Sobieskim, mają w tym miesiącu podać ceny rozszerzeń. Dokładnie pytałem o ten do pozbycia się Camera Connection Kit. Niestety sam CCK będzie dalej potrzebny. Przyznał też że sama informacja o tych rozszerzeniach to był wyciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności