Skocz do zawartości
  • 0

Czy to najlepsze doki do 200zł?


xroos

Pytanie

Witam serdecznie,

To mój pierwszy post na tym forum, a już mam prośbę o pomoc w wyborze ciekawych słuchawek dokanałowych w cenie do 200zł.

Od słuchawek wymagam głębi niskich tonów, wygody użytkowania, wyciszenia otoczenia, całkiem czystej góry. Jestem raczej laikiem, więc proszę o poradę :google:

 

Dotychczas znalazłem takie o to słuchawki, które mnie interesują:

1. Sennheiser CX 3.00

2. JBL J33

3. ZERO AUDIO ZH-DX200-CT Carbo Tenore

4. JVC HA-FRD80-Z

5. Bose SoundTrue In-Ear (wyhaczyłem takie za 199zł w MediaMarkt i zastanawiam się co z nimi nie tak, gdyż wychodząc kosztowały po 4-5 stówek)

(tutaj link https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-bose-soundtrue-czerwony?gclid=COjZ95eDns8CFaExcgodGrQN0g)

 

Gusta muzyczne: generalnie wszystko, ze wskazaniem na Rock'a

Odtwarzacz: Samsung Galaxy S4

 

Jeśli macie jakieś inne propozycje to z chęcią je rozważę :)

Tak jak mówię, jestem laikiem i swoją listę stworzyłem na podstawie opinii innych

 

Pozdrawiam serdecznie ;)

Edytowane przez xroos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mogę tylko powiedzieć dwa zdania odnośnie pozycji 4. Słuchawki są dosyć jasne, dźwięk nie jest napompowany, fajna średnica i soprany, całkiem niezłe zejście na basie. Słuchałem na nich właśnie rocka, ale słuchałem mając FiiO X1, który jest ciepłym grajkiem, "misiowatym". Po podłączeniu do dosyć neutralnego DX50 już tak nie czarują, tak więc ja od siebie polecam do nich ciepłe źródełko. Na ten moment podprowadziła mi je żona i słucha czasami na smartfonie Samsung Grand Prime, słuchawki są niezniszczalne. No i jeszcze jedna sprawa - w Polsce praktycznie nieosiągalne, używki pojawiają się bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności