Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne zamknięte do 2000 zł


kornelgora

Pytanie

Chciał bym kupić jakieś dobre słuchawki do 2000 zł o konstrukcji zamkniętej.Najlepiej aby były wokółuszne .Głównie podpięte będą do maca i iphone. Z czasem myśle do maca aby dokupić dac z wejściem słuchawkowym. Muzyka jaka będę słuchał przez słuchawki to muzyka elektroniczna typu Jean Michael Jarre, alternatywa,jazz,post - rock jak i Atmospheric typu hammock.Jak narazie miałem do czynienia z słuchawkami: sony mdr-v55, senhaiser hd 202, hd 205, akg k 518, k340 electrostat-dynamic jak i beats studio które mnie najbardziej zawiodły z czasem po początkowym zachwycie. Moje nowe słuchawki powinny być wygodne i dobrze izolować od otoczenia bo często zdarza mi się podróżować komunikacją miejską. Przeważnie przesłuchiwana muzyka przez mnie jest jakości alac/flac. Co będzie najlepsze dźwiękowo do tej ceny.

Edytowane przez kornelgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na dobry początek polecę: http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/
Bo bez wiedzy do jakiej muzyki słuchawki mają być używane, oraz z czym miałeś wcześniej do czynienia, oraz co ci się w tych sprzętach podobało, można tutaj rzucić kilkunastoma modelami i nic z tego nie będzie.

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przeglądając oferty różnych producentów słuchawek mam kilka swoich faworytów jak: audio-technica ath-msr7,b & o beoplay h7,Senheiser urbanite xl, momentum wireless m2 aebt. Które z wybranych przez mnie słuchaweczek beda najlepsze??A może macie jeszcze inne propozycje. Nie będe też ukrywał że jak narazie dla mnie faworytem są b & o beoplay h7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Audeze sine jak patrze super słuchawki nawet maja kabel na lightning dzięki czemu jak kupie nowego iphona to nie będzie potem problemu.Bardzo ciekawa propozycja.A coś bez przewodowego godnego uwagi w tej cenie znajde czy mimo wszystko lepiej na kablu szukać coś??

Edytowane przez kornelgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z podanych przez ciebie słuchawek znam tylko przelotnie oba modele Sennheiserów (w wersjach przewodowych) - i powiem, że strojenie obu jest w stronę konkurencji z Beatsami. Jakościowo zarówno Momentum jak i Urbanite wypadają lepiej, bo mają lepszą górę i średnicę, ale ciągle duży nacisk kładziony jest na bas. Dodatkowo tak z pamięci - Urbanite XL mają więcej basu niż duże Momentumy, ale zależy co kto lubi.

 

Jeszcze jedna rzecz - nie ma już czegoś takiego jak najlepsze słuchawki (ciężko wskazać nawet takie w w danej kwocie) - wiele rozbija się o preferencje.

PS. Sine to ciekawa propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fajne są h8 również tylko nie są over ear tylko on ear. Jak z wygodą użytkowania wygląda h8 w porównaniu do h7??Czy jest jakaś różnica dźwięku przemawiająca za h8 bo nie ukrywam bardziej jestem nastawiony na model h7??

Edytowane przez kornelgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie z względu że maja bardziej naturalny dźwięk h7 to wygrywają z innymi które wybrałem . Miałem okazje przetestować dzisiaj te 3 wybrane przez mnie modele i jak dla mnie najlepszy dźwięk mają h7 i jeszcze fajne to że są bez przewodowe co dla mnie jest dużym plusem.Czy jakieś jeszcze słuchawki bez przewodowe mogą się równać z h7??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie z względu że maja bardziej naturalny dźwięk h7 to wygrywają z innymi które wybrałem . Miałem okazje przetestować dzisiaj te 3 wybrane przez mnie modele i jak dla mnie najlepszy dźwięk mają h7 i jeszcze fajne to że są bez przewodowe co dla mnie jest dużym plusem.Czy jakieś jeszcze słuchawki bez przewodowe mogą się równać z h7??

Vmoda Crossfade Wireless - inna charakterystyka ale ciekawe. Wolalem je od Momentum 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności