Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audiomagic Player


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź ;) Czy jeśli mam pilki w 24bit/96khz to odtwarzacz je jakoś zdowngraduje, czy muszę użyć jakiegoś konwertera na komputerze ? Jestem zielony więc przepraszam za oczywiste wątki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVI sam w sobie jest dość zaawansowanym kodekiem (koder/dekoder zwał jak zwał) :( Z ciekawości. Myślałem że ekran jest gorszy, ale to animacje w menu dupy nie urywają ;) Co dzień to na plus, fajny zakup - cieszy mnie.

Edytowane przez szczwany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Orientuje się ktoś jak wypada w porównaniu z Benjie s5?

Podbijam, ktoś coś?

 

Ja się orientuję, że ten grajek nie chce grać dwadzieścia parę razy gorzej niż mój pioneer XDP-100R :(.

A tak na poważnie gra naprawdę zarąbiście. Nie żartuję, nie mam jakiegoś dyskomfortu jak się przełączam między grajkami. Z pewnością moje słuchawki tu mocno pomagają, ale jednak.

I gra na dwóch różnych kartach 200 GB - kingstone i sandisk i dwóch różnych SD 64 GB. Tak, że zakup super trafiony.

Edytowane przez artif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się ma Clip sport, ale do clip+ z rockbox nie ma polotu :( Brakuje mu dobrze rozbudowanego EQ.
Ten grajek (trochę zmieniłem zdanie po kilku dniach) nie gra na moich słuchawkach. Praktycznie brak dolnego pasma, góra trochę zbyt cyfrowa :| O i o, leży sobie... Może komuś sprezentuje go?
BTW: koleżanka mi go porwała na kilka godzina, stwierdziła że na tanich słuchawkach (które wg. mnie brzmią wyjątkowo dobrze, lepiej od kilka raza droższych) od Unitra, ten grajek gra całkiem dobrze.

Edytowane przez szczwany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak basu, coś mi się tutaj nie zgadza. Jeśli brak subbasu to się zgodzę, ale nie oczekujmy od dapa za 100 zł subbasu. Ale średni i wysoki bas jego jest dużo, sprawdzone na słuchawkach Etach ER-4SR, które mają duży dołek na wysokim basie, dlatego wolę ety 4s, a na audiomagicowym playerze jakoś nie słyszałem żeby tam był duży dołek, było wypełnienie na basie tyle ile potrzeba mi, na 4s to już tego basu za dużo było. A co do cyfrowej góry to wystarczy posłuchać Fiio, to dopiero się powie że tak góra w nim nie jest cyfrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, tłustego, rozlewającego się basu nie mają. Ale na moich CIEMach, gdzie brakuje mi odrobinę niskich częstotliwości, na audiomagicu można powiedzieć, że jest go wystarczająco i jest bardzo czytelny. A jest jeszcze korektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam wszystkich. Kupiłem ten odtwarzacz, wczoraj otrzymałem przesyłkę. Czy ktoś wie dlaczego w "widoku katalogu" sortowanie jest jakieś dziwne, a na pewno nie po kolei. Nawet jeśli pliki są z numeracją w prefiksie? Da się to zmienić? Czy będzie upgrade firmware?

 

Dodane: Zauważone błędy:

1) Naciśnięcie klawisza [Głosniej] czasami o dziwo przycisza.

2) W widoku katalogu, wciśnięcie lewego [kursor do góry] czasami powoduje wyrzucenie z przeglądania plików.

3) Wspomniane sortowanie (właściwie jego brak) w [widoku katalogu]

Edytowane przez mirekel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności