Skocz do zawartości

Streszczenie Fabuły Assassin's Creed PO Back Flag


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludzie,

Moja siostra potrzebuje pomocy.

Grała w AC DO Black Flag włącznie. Teraz dostała od kogoś klucz Steam AC Syndicate. Ma ktoś ogarnięty krótki skrót fabularny z Rogue i Unity najlepiej w formie video? Ja znalazłem jedynie filmiki fajnie opowiadające fabułę AC do Black Flag. Aktualnie ściąga Syndicate, więc sprawa jest na już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co?;p Od Revelations- mało co jest konkretne szczerze i powiązane... Ewentualnie jest tylko poruszana kwestia wnuk tego i tego i tyle. Zapomniałeś o Liberation :)

A, to dzięki.

 

Ja już Blag Flag nie ruszyłem, więc nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w Reveletions w sumie żegnamy się z Ezio i Altair. Reszta to w sumie próbowanie nawiązać, ale nie ma jakiegoś konkretnego nawiązania do "przodka" W Blag Flag to już ewidentnie widać.

 

Blag Flag warto, tak jak III była dla mnie średnia- tak IV bardzo fajna odskocznia i w sumie IV mogła by być osobną grą tak naprawdę nie związana z zakonem itp (bo i tak mało tam tego i z każdą częścią coraz mniej tak naprawdę). Rogue jest jeszcze bardzo spoko.

 

Ps. Widać kto tutaj nie ma życia ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 16 mogę Ci podrzucić skrót Rogue i Unity, na tyle na ile pamiętam, ale za dużo nawiązań do starszych części i wątku współczesnego tam nie ma.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Chodziło na TYLKO o wątek współczesny - nie ma to luz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie współczesnego wątku mogło by nie być. W pierwszej cześci rokowało to jakieś nadzieje ale nie pociagnęli tego dalej porządnie i cały czas dla mnie to takie na doczepke było, bez dobrego pomysłu.

 

Jak grałem we wszsystkie części to zabili dla mnie tą serie w unity. Zabugowana, bez pomysłu, dziwna mechanika ogólnie pierwszy AC którego nie skończyłem. Na Syndicate nawet nie splunąłem.

 

1. Super grafika, klimat, muzyka, obiecująca fabuła tyle że monotonna i nudna. Takie 7 na 10 na zachęte, pokazywało dobrze moc nowych konsol

2. Świetna, tak powinna wyglądać pierwsza część. Dużo do roboty, plusy te same co 1 tylko że wszystkiego więcej i lepiej no i tak MUZYKA! 9/10

Brotherhood - Niby ok ale gorzej niż w 2, poziom jest ale bez szału 8/10

Revelations - tutaj już czuć że kończą się pomysły (misje tower defense.... serio?). Do przełknęcia dla fanów 7/10

3. Miał być powrót do formy ale nie wyszło. Nierówna produkcja. Trochę nowych pomysłów ale generalnie lekki zawód. Beznadziejny główny bohater zbalansowany świetnym żeglowaniem. 7,5 na 10 bo mimo wszystko grało się ok.

Black Flag - Rozwinięcie żeglowania z 3 i niby nie nowy standard ale bardzo solidna produkcja przy której bawiłem się bardzo dobrze. Mocne 8 na 10, a co tam niech będzie 8,5 za szanty :)

Unity - Oł maj gat. Co za crap. Napisałem wyżej co mi nie pasowało. 5 na 10, doszedłem do połowy i olałem. Dodam że jak wytrzymam już z jakąś grą więcej niż 2 godziny to 99% tytułów kończe, najwyżej zaciskam zęby. Tutaj po prostu uznałem że nie warto.

Syndicate nawet nie ruszam bo po recenzjach widzę że przeciętniak.

 

Nie przekraślam tej serii ale zabili ją na ten moment dla mnie. Za dużo, za często i bez pomysłu. Ot wrzucanie nowych epok i jakichś nowych pierdół nie ważne czy dobre czy złe ważne że coś durzuciliśmy. Nie tędy droga. Ogólnie jak kiedyś bardzo ceniłem Ubi soft to teraz nie znosze tego wydawcy. Downgrejdy, bugi i gry bez polotu.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak na szybko:

 

Rogue: tak jak w Black Flag pracujemy dla Abstergo przy produkcji gier. Sprawa z BF4 się sypła, Juno (jedna z pradawnych) została wypuszczona do sieci, John (mędrzec) nie żyje, a Abstergo chce znaleźć Obserwatorium. Do siedziby firmy trafia Berg - dowódca grupy polujacej na Asasynów.

W tym czasie w Abstergo zatrudniają nowego gościa, który odgrywa wspomnienia Shaya, które z kolei propagandowo pokazują Asasynom (Shay zabijał innych Asasynów). Na koniec bohater dołącza do templariuszy (jak widać nic ciekawego się nie zdarzyło).

 

Unity:

Ogólnie mało się dzieje Asasyni rekrutują nową osobę do przeglądania Animusa (obecnie Helixa). I w zasadzie najważniejsza rzecz to odkrycie na końcu gry, że wielki mistrz templariuszy Germain był mędrcem, którego templariusze raczej jeszcze nie szukali, więc Asasyni spróbują ich uprzedzić.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności