Skocz do zawartości

IFA 2016 wrażenia, foty itp.


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jeśli ktoś był, a wiem, ze tacy u nas są na forum to proszę podzielić się z nami swoja wiedzą :)

Tu wywołuje do tablicy kolegę Szczygieł :)

 

Z mojej strony kilka kiepskiej jakości zdjęć zrobionych telefonem :(

 

Wzmacniacz słuchawkowy RHA Audio oraz efekt współpracy Beyerdynamic i AK nowe słuchawki BT

 

 

 

 

IMG_5413.JPG

IMG_5414.JPG

IMG_5415.JPG

IMG_5416.JPG

IMG_5417.JPG

IMG_5406.JPG

IMG_5407.JPG

IMG_5409.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

No ja byłem, ale niestety tylko przejazdem więc miałem niecały dzień aby pozwiedzać.

 

Sony się popisało. Najwięcej ciekawych rzeczy: Świetny playerek, świetny wzmacniacz z DACiem i świetne słuchawki - Cała Seria Signature. Warto abyście mieli w ofercie. Pytanie tylko czy i kiedy Sony to wprowadzi.

 

******ste słuchawki Sony z ANC - bezprzewodowe, ale można i na kablu. Najlepszy system ANC jaki słyszałem. Nie degraduje dźwięku, a dźwięk jest b. dobry. No i ten ANC działa rewelacyjnie.

 

Virtual Reality do PS4 - bomba, pierewszy raz miałem okazję doświadczyć takich wrażeń

 

A i jeszcze jak ktoś nie używa Iphona to warto się zainteresować nowymi telefonami Sonego.

 

RHA - przechodziłem i posłuchałem. Wzmacniacz to coś innego niż do tej pory znacie. Wbudowane EQ z wyprowadzonymi pokrętłami to fajny pomysł.

 

Audeze - niestety nie dane było mi trafić na ich stoisko - ale też nie żałuję, bo nie jestem fanem tej marki.

 

RIVA - szykuje się naprawde fajny system typu. multiroom (nie każdy miał możliwośc wejść na ich stoisko)

 

Beyerdynamic DT1990 - sygnatura jak w DT17170 tyle, że konstrukcja otwarta. Słuchawki Bluetooth Beyera z Astellem na bazie muszlo z Customów -zapowiada się ciekawie.

 

Sennheiser - nie starczylo czasu

Audio-Technica - niestety nie trafiłem do nich

 

Więcej n ie pamiętam

 

LG, Samsung i inni duzi tego świata oczywiście odpałowe stoiska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności