Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern AK70


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci widziałem fotki AK70 podpiętego pod Mojo. Nie wiem czy na testy czy jako sugestia synergii.

 

Faktem jest że większe AKXX mają możliwość podpięcia AMPa 380. Ale nie zastępuje on wtedy DACa AK tylko wzmacnia sygnał lineout (tak myślę). Dla mnie oznacza to sugestię podpięcia pod takie kombo trudnych słuchawek. Wysokoomowych. Wulkan zaś twierdzi że amp poprawia mu odbiór muzyki w dokach AK.

 

Do portable i niskoomowych domowych , to juž zależy od fantazji użyszkodnika Kałacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulkan zaś twierdzi że amp poprawia mu odbiór muzyki w dokach AK.

Wywołałeś mnie Lordzie Rayden do tablicy, więc piszę :)

Tak, wzmacniacz sporo daje zarówno w przypadku Layli I i Layli II. Najwięcej, z tego co słyszałem, dobrego robił z jeszcze tańszymi, niż Layle, Astell&Kernami T8iE.

Ale, uwaga, to szaleństwo i czysty melazians, jego pozytywny wpływ był słyszalny już po podpięciu taniutkich (a moim zdaniem fajnie łączących się dźwiękowo z AK380/AMP380) słuchawek NOKII (model WH-208) za około 30 zł!

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wielokrotnie słuchałem AK70 + SINE. Wysterowanie poprawne, nie ma efektu braku mocy. Grają ze sobą ok.

 

 

(mam do sprzedania SINE i ewentualnie powiększone pady dedykowane do nich, robiące z SINE słuchawki wokółuszne. Szczegóły PW)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nadchodzi AK 70 MK II

 

AK70 MKII
AK70 Redux – The 70s Just Got Better

Back in black and ready to impress! The AK70 MKⅡ has a whole lot to offer with its advanced features:

  • Dual DAC separates the left and right audio channels from input to output
  • Higher audio output with the same refined sound signature of Astell&Kern
  • Compact size for easy carrying and one-handed operation


The AK70 has been reborn as the AK70 MKⅡ through Astell&Kern’s accumulated know-how.

 

AK70 II.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz Wojtku czy zmieniło się coś w wyglądzie i menu w porównaniu z MK I.

 

Ciekawe czy wypuszczą AK300 MK II... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kierunek jest podobny jak przejście z AK300 na Kann.

Jest dynamicznie więcej niskich lekkie v ale nie brak szczegółów. Duża radość ze słuchania. Ogólnie mocno angażuje :), naprawdę wolałbym aby inni to ocenili.

Mnie się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odkopię temat.

Jak zaktualizować system w AK70.

W menu ustawień jest zakładka UPDATE system update i aplication update. Przy kliknięciu na pierwszy nic się nie dzieje, po kliknięciu na drugi (aplication update) jest Groovers+ Verizon 1.6.1.

W zakładce menu System informator firmware version 1.10.

Ktoś coś?  :)

Dobra nie ma tematu, ogarnąłem przy zabawie tym DAPkiem :)

 

Edytowane przez sirJax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
Dnia 7.12.2016 o 08:50, Lord Rayden napisał:

W sieci widziałem fotki AK70 podpiętego pod Mojo. Nie wiem czy na testy czy jako sugestia synergii.

 

Faktem jest że większe AKXX mają możliwość podpięcia AMPa 380. Ale nie zastępuje on wtedy DACa AK tylko wzmacnia sygnał lineout (tak myślę). Dla mnie oznacza to sugestię podpięcia pod takie kombo trudnych słuchawek. Wysokoomowych. Wulkan zaś twierdzi że amp poprawia mu odbiór muzyki w dokach AK.

 

Do portable i niskoomowych domowych , to juž zależy od fantazji użyszkodnika Kałacha.

 

Na Andromedach też słyszę różnicę. Na samym AK300 dźwięk jest miękki i nieco rozmyty, acz miły, natomiast z AK380AMP dźwięk nabiera konturu, dynamiki i mocy. Nazwałbym to tak, że sam odtwarzacz gra kobieco, a z ampem męsko. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Pytanie, czy ten Astell&Kern ak70 zagra le-iej niz np Samsung Galaxy Note9.?


To zależy od słuchawek, Twoich preferencji dźwiękowych i wrażliwości na różnice w dźwięku. Samsungi grają przyzwoicie, więc nie spodziewałbym się przepaści, ale tak - teoretycznie powinien zagrać wyraźnie lepiej.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ktoś może potwierdzić czy słuchanie Tidal offline jest dostępne na  ASTELL&KERN AK70 MK1 ?

 

Strona producenta to potwierdza, ale amerykańska us.astellnkern.com ( niektóre modele ).

 

Edytowane przez mrbudyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 22:02, mrbudyn napisał:

Ktoś może potwierdzić czy słuchanie Tidal offline jest dostępne na  ASTELL&KERN AK70 MK1 ?

 

Strona producenta to potwierdza, ale amerykańska us.astellnkern.com ( niektóre modele ).

 

nie sprawdzałem bo nie potrzebowałem, ale mogę sprawdzić wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności