Skocz do zawartości

Astell&Kern AK70


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Na head-fi już jakieś pierwsze wrażenia:

 

"I really prefer the AK70 over the 300, much more musical and with better focus in the mids and bass, although the 300 did have a better sense of airiness and a larger soundstage. Wont comment too confidently on the highs as I can't remember (d'oh), but I recall the 70 being brighter."

 

O baterii cały czas nikt nie wspomniał. Jestem ciekaw czy to dlatego, że czas pracy jest aż tak słaby czy tak długi, że jest to wartość pomijalna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę. Naładuje go w poniedziałek i zobaczymy ile pociągnie. Na razie moje wrażenia zamykają się w dwóch stwierdzeniach: mały i całkiem ładny.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej Wa-wa mnie interesuje. Chciałbym posłuchać co też ten sprzęt oferuje.

 

Może pora na pierwszego kałacha?

Dobre UI, ładny design, wyjście balanced, niewielkie wymiary, przyzwoity czas pracy na baterii i dobry dźwięk (na poziomie DX90) i biorę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie kilkanaście minut temu słuchałem AK70 w mp3store w Krakowie. Na jego nieszczęście poszedłem porównywać questajla qp1r z pionkiem xdp100 i colorflajem c10 a i jeszcze ak380 wpadł mi w ręke ;) Ale do rzeczy. Na pewno nie jest to odtwarzacz który może stawać w szranki z wymienionymi ale bardzo fajna dosyć ciepła sygnatura dźwięku. Mocny bas, trochę wąska przestrzeń i nie najlepsza rozdzielczość ale to w kontekście poprzedników. Bez porównań bardzo fajny, muzykalny player do tego super wykonany i malutki. Sporo mocy, głośno na 100ohmowych etyszach było na 3/4 mocy. Rewelacyjnie leży w ręce. Strzelam że to konkurent dla Plenue D. Podobał mi się bardzo z er4s

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie kilkanaście minut temu słuchałem AK70 w mp3store w Krakowie. Na jego nieszczęście poszedłem porównywać questajla qp1r z pionkiem xdp100 i colorflajem c10 a i jeszcze ak380 wpadł mi w ręke ;) Ale do rzeczy. Na pewno nie jest to odtwarzacz który może stawać w szranki z wymienionymi ale bardzo fajna dosyć ciepła sygnatura dźwięku. Mocny bas, trochę wąska przestrzeń i nie najlepsza rozdzielczość ale to w kontekście poprzedników. Bez porównań bardzo fajny, muzykalny player do tego super wykonany i malutki. Sporo mocy, głośno na 100ohmowych etyszach było na 3/4 mocy. Rewelacyjnie leży w ręce. Strzelam że to konkurent dla Plenue D. Podobał mi się bardzo z er4s

Czy ma jakikolwiek start do DX90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem przez parę minut AK70 i grał dla mnie lepiej niż AK300.Szersza scena,dźwięk jakby potężniejszy.Moja karta,nagrania rock(wma),słuchawki T5Pv2.

Zastanawiałem się nad wymianą mojego juniora,ale AK70 ma jedną potężną wadę jak dla mnie:gdy jest wyłączony ekran niestety pokrętło wzmocnienia nadal działa a ja nie mam zamiaru zostać ogłuszonym przez grajka przy przypadkowym kontakcie pokrętła z moją kieszenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności