Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern AK70


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

..no proszę i znow nowy gracz z stajni Astell&Kern

AK70

http://www.phileweb.com/news/d-av/201606/21/39028.html

Astell & Kern AK70 Specifications:

Dimensions of 60.3 x 96.8 x 13 mm

Weight of 132g

TFT LCD Display of 3.3 inches Resolution of 480 x 800 pixels

Supported OS: Windows XP, Windows 7,8,10 (32/64bit), MAC OS X 10.7 and above

Audio Formats: WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE(Normal, High, Fast), AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF, FLAC, WAV, ALAC, AIFF Sample rate: PCM: 8kHz ~ 192kHz (8/16/24-bit) DSD: DSD64 (1-bit 2.8MHz), Stereo / DSD128 (1-bit 5.6MHz)

Audio output: 3.5mm / Balanced 2.3Vrms

DAC: Cirrus Logic CS4398 x1 Decoding: 24bit / 192kHz

Internal memory of 64GB Expandable memory up to 128GB

Connectivity of Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 (A2DP, AVRCP, APTX), Micro-USB 2.0

Battery capacity of 2200mAh

AstellnKern_AK70_.jpg

AstellnKern-AK70.jpg

Edytowane przez siara1975
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę ładny, zgrabny i nie taki ogromny.

 

Zobaczymy jak z ceną i czasem działania. Fajnie, że jest balans, ale ciekawe ile wyciągną z tego jednego daca. Interesuje mnie to czy to będzie konkurencja dla sprzętów w tym przedziale cenowym czy jak ostatnio dodatkowe $$$ głównie za markę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kabelek też fajny. Jeżeli będzie za 2K pln będzie nieźle.

 

 

Jeśli to ma być kanapka to kabelek niefajny :)

 

dla mnie ok, nie po to waży 130g by robić z niego kanapkę na miasto

w obrębie domu, podwórka jak znalazł :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Premiera w Polsce była 24.06 podczas pokazu modowego.

 

A tutaj krótka relacja. Bo obecna była tez prasa z branży audio. Szybko rozwijający się portal.

 

http://www.infoaudio.pl/artykul/676,astell-kern-oral-soundmagic-na-jm-hotel-exclusive-fashion-show

 

Produkt będzie u nas dostępny już w 1 tygodniu lipca. Planujemy również ciekawą ofertę przed sprzedażową.

 

ak71.jpgak72.jpg

ak73.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęcia wynika, że AK70 w przeciwieństwie do AK300 i zapewne wyższych modeli ma możliwość wypuszczenia sygnału po USB do zewnętrznego DAC-a. Ciekawe czy to kwestia softu czy sprzętowa...

 

edyta:

 

znalazłem info:

 

"Potentially attractive to Chord Mojo-ers is the AK70’s trump card: digital audio output over USB with the latter capable of parsing DSD 2.8/5.6MHz (via DoP) and PCM up to 384kHz. (This feature is reportedly coming to ‘2’ and ‘3’ series models via a future firmware update)."

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Ze zdjęcia wynika, że AK70 w przeciwieństwie do AK300 i zapewne wyższych modeli ma możliwość wypuszczenia sygnału po USB do zewnętrznego DAC-a. Ciekawe czy to kwestia softu czy sprzętowa...

 

edyta:

 

znalazłem info:

 

"Potentially attractive to Chord Mojo-ers is the AK70’s trump card: digital audio output over USB with the latter capable of parsing DSD 2.8/5.6MHz (via DoP) and PCM up to 384kHz. (This feature is reportedly coming to ‘2’ and ‘3’ series models via a future firmware update)."

 

Po upgradzie firmwaru modele z serii Ak300 również nabywają tę funkcję, która jest w AK70 czyli możliwośc współpracy z innymi urządzeniami audio po USB.

Zdaje się , że chyba nawet Ak240 też supportują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności